Bufalo "Sabres" bez savainotā Girgensona piekāpjas "Bruins"

Zaudējumu bez savainotā Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pagājušajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā piedzīvoja Bufalo "Sabres" komanda.

"Sabres" hokejisti šajā mačā divreiz atradās vadībā, bet trešās trešdaļas izskaņā izsēja savu pārsvaru un ar 2:3 papildlaikā savā laukumā piekāpās Bostonas "Bruins" komandai.

24 gadus vecais Girgensons šo maču izlaida savainojuma dēļ. Viņš varētu nespēlēt vēl pāris nedēļas

Uzvaru "Bruins" vienībai papildlaika ceturtajā minūtē nodrošināja Šona Kurali precīzais metiens.

Pamatlaikā "Sabres" rindās ar vārtu guvumu atzīmējās Marko Skandella un zviedru uzbrucējs Jūhans Lāšons.

"Sabres" piedzīvoja ceturto zaudējumu pēdējos piecos mačos.

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā Bufalo komanda ar 39 spēlēs iekrātiem 48 punktiem pašlaik ieņem 4. pozīciju.