Latvijas bobslejistiem mainīgas sekmes pirmajos treniņbraucienos Altenbergā

Latvijas boblejisti. Pilots - Oskars Ķibermanis.

FOTO: Viesturs Lācis/IBSF

Latvijas bobslejisti, gatavojoties sezonas trešajam Pasaules kausa posmam, ar mainīgām sekmēm aizvadījuši pirmos treniņbraucienus Altenbergas trasē Vācijā.

1. janvārī aizvadītajos treniņbraucienos Oskara Ķibermaņa pilotētā divnieku ekipāža uzrādīja 8. un 5. rezultātu, bet Ralfa Bērziņa vadītais divnieks ierindojās 10. un 11. pozīcijā.

Savukārt 2. janvāri notikušajos treniņbraucienos Ķibermaņa četrinieks divreiz ieguva 4. vietu, bet Bērziņa ekipāža ieņēma 6. un 32. vietu.

Abas dienas treniņbraucienos ātrākie bija vācieši. Pirmajā dienā labākos rezultātus uzrādīja olimpiskais čempions Frančesko Frīdrihs, bet otrajā dienā vislabāk veicās Niko Valteram.

Ceturtdien, 3. janvārī, paredzēti noslēdzošie treniņbraucieni gan skeletonā, gan bobslejā.

Jau vēstīts, ka pirmajos treniņbraucienos skeletonā labākos rezultātus uzrādīja Tomass Dukurs.

Piektdien notiks skeletona sacensības, sestdien paredzēts starts bobslejā divniekiem, bet svētdien Pasaules kausa posms Altenbergā tiks noslēgts ar bobsleja četrinieku mačiem.

Pasaules kausa sezonas kopvērtējumā bobslejā divniekiem ar 450 punktiem līderis ir Frīdrihs, kurš uzvarēja abos posmos, kas risinājās Siguldas trasē.

Otro vietu ar 420 punktiem ieņem Ķibermanis, kurš Siguldā abos posmos divnieku sacensībās izcīnīja sudrabu, bet Bērziņš ar 336 punktiem ierindojas 8. pozīcijā.

Frīdrihs ar 435 punktiem ir sezonas kopvērtējuma līderis arī četriniekos, 10 punktus atpaliek vācietis Niko Valters, bet trešais ar 410 punktiem ir Johannes Lohners no Vācijas.

Ķibermanis atrodas ceturtajā vietā ar 384 punktiem, bet Bērziņš ierindojas 11. pozīcijā ar 256 punktiem.

Uz augšu