Anete Jēkabsone-Žogota atklāj gaidāmā pirmā bērniņa dzimumu

Bijusī basketboliste Anete Jēkabsone-Žogota pērnā gada izskaņā paziņoja, ka ir pirmdzimtā gaidībās. Nu daiļā sieviete atklājusi, ka gaida meitiņu, ziņo "Vakara Ziņas".

"Tā kā bērniņš vēl pagaidām nevienam nav jāatstāj un meitiņa ir manā puncī, tad joprojām darbojos diezgan intensīvā režīmā. Nav ienācis pat prātā, ka grūtniecības dēļ es varētu kaut ko nedarīt," izdevumam atklāj Jēkabsone-Žogota, kura paralēli apgūst sabiedrisko attiecību studijas, kā arī iesaistās politisku jautājumu risināšanā.

Kā zināms, Anete ir precējusies ar uzņēmēju Edgaru Žogotu.

Atgādinām, ka Jēkabsone-Žogota par grūtniecību pavēstīja sociālajos tīklos, kur publiskotajās fotogrāfijās bija redzama jau ar lielu punci. "Joprojām sportam ir liela nozīme manā dzīvē, arī šajā skaistajā dzīves periodā. Speciālistu uzskati par vingrošanu grūtniecības laikā ir pretrunīgi. Vieni saka — lai sieviete atpūšas un izbauda šo īpašo brīdi, citi, gluži pretēji, mudina vingrot. Es esmu par aktīvu dzīvesveidu!" komentēja topošā māmiņa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Joprojām sportam ir liela nozīme manā dzīvē,arī šajā skaistajā dzīves periodā. Speciālistu uzskati par vingrošanu grūtniecības laikā ir pretrunīgi. Vieni saka — lai sieviete atpūšas un izbauda šo īpašo brīdi, citi, gluži pretēji, mudina vingrot. Es esmu par aktīvu dzīves veidu!To man palīdz darīt @tanyarak7fizio,kura ir sertificēta fizioterapeite.Treniņa laikā tiek vērsta uzmanību uz stāju,elpošanu un galvenais prieku par kustību.Esmu atradusi savu vietu,lai viss ir pa rokai...gan ģimenes ārsts,gan sieviešu ārsts,gan trenere.Paldies,Capital Clinic Riga par jūsu rūpēm un profesionālismu!#capitalclinicriga#beactive#pregnancytime

A post shared by Anete Jekabsone Zogota (@anetejz) on

Redaktors iesaka