8 padomi, kā mājās atbrīvoties no negatīvas enerģijas

FOTO: Pexels

Katrs no mums reizi pa reizei piedzīvo pavisam drūmus vai vientuļus vakarus mājās. Ja sāk likties, ka šis drūmums pārņem katru reizi, ierodoties mājās, laiks meklēt risinājumu, vēsta dzīvesstila portāls "House Beautiful".

Izvēdini telpas

"Atver visus logus un ļauj svaigam gaisam ienākt visās telpās," stāsta Silvija Kristmana, pašizaugsmes trenere. "Svaigs gaiss daudz ko atrisina." Tāpat vērts kārtīgi izpurināt segas un spilvenus.

Salabo salauzto

"Salauztas lietas ir tās, kas mājās ienes negatīvu enerģiju," stāsta Annija Čo, fen šui eksperte. Bet ir vērts padomāt - varbūt no salauztām lietām vērts atbrīvoties pavisam?

Liec mājai smaržot

Dažādas smaržas lieliski spēj radīt atmosfēru. "Smaržas spēj uzlabot mūšu garastāvokli," atklāj Čo. "Turklāt tās pieejamas dažādās formās un veidos - kā sveces, vīraka kociņ vai aromātiskās eļļas."

Atbrīvojies no nekārtības

"Katram objektam ir enerģija, kas fiziski, mentāli un enerģiski nobloķē mūsu virzību uz priekšu," stāsta Maurīna Kalamija, fen šui eksperte. Un tā patiešām ir - kad apkārt ir nekārtība, mēs jūtamies daudz nogurušāki un satrauktāki.

Nokrāso dzeltenu sienu

Krāsas interjerā spēlē lielu lomu - kā norāda Anna Žuravļova, interjera dizainere, dzeltenā neitralizē sliktu enerģiju. "No interjera dizaina viedokļa, šī krāsa arī paplašinās telpu un tā vizuāli kļūs siltāka," saka dizainere.

FOTO: Pexels

Noapaļo stūrus

Viens no galvenajiem fen šui noteikumiem ir atbrīvoties no asiem leņķiem. Žuravļova norāda, ka tas nav viegli, bet tas ir tā vērts: "Izvēlies apaļas lampas, vāzes un galdus - tas mājās ienesīs pozītīvu enerģiju."

Vairāk spoguļu!

Lai mājās vairotu pozitīvo enerģiju, izvieto mājās spoguļus, vislabāk, apaļus.

Interjerā izmanto neitrālas krāsas

Tumšas, bagātīgas krāsas nāk koplektā ar tikpat bagātīgu personalitāti. Bet reizēm, kad dzīve ir pietiekami krāšņa un bagātīga, šādas krāsas nogurdina. "Izvēlies interjerā gaišus un neitrālus toņus. Tumšas krāsas ne tikai nogurdinās, bet arī liks telpai izskatīties mazākai nekā tā ir," stāsta interjera dizainere.