NEPLP izsludina konkursu uz LTV valdes locekļu amatiem

FOTO: Ieva Čīka/LETA

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) izsludina konkursu uz vakantajiem Latvijas Televīzijas (LTV) valdes locekļu amatiem, aģentūru LETA informēja NEPLP pārstāve Agnese Berga.

Pretendenti uz vakantajiem LTV valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa digitālās attīstības un satura jautājumos amatiem tiek aicināti iesniegt savus pieteikumus dalībai konkursā līdz 2019. gada 15. februārim.

Pieteikumi jāiesniedz padomē, Doma laukumā 8a, Rīgā, slēgtā aploksnē vai jānosūta elektroniski uz e-pasta adresi "valdeskonkurss@neplpadome.lv".

Pēc iesniegto pieteikumu izvērtēšanas atbilstošākie kandidāti tiks aicināti uz intervijām un tiks izvērtēti vairākās kārtās. Konkursa nolikums nosaka, ka informācija par konkursa trešajā kārtā iekļuvušajiem kandidātiem tiks publiskota.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka pagājušā gada 28. decembrī NEPLP kā valsts kapitāla daļu turētāja vienbalsīgi pieņēmusi lēmumu izteikt neuzticību LTV valdes priekšsēdētājam Ivaram Beltem un valdes loceklim Sergejam Ņesterovam.

NEPLP pārstāvji norādīja, ka LTV 2017. un 2018. gadā nav nodrošinājusi stratēģisku attīstības projektu plānošanu un uzraudzību noteiktajos termiņos un budžeta rāmjos, kas rada risku, ka nodokļu maksātāju līdzekļi netiek izlietoti iespējami efektīvi sabiedrības interesēs.

LTV valdē darbu turpina valdes loceklis finanšu jautājumos Ivars Priede.

Tāpat ziņots, ka patlaban par LTV pagaidu valdes locekli iecelta LTV satura redaktore Vikija Valdmane-Rozenberga.

Valdmane-Rozenberga LTV valdes locekļa amata pienākumus pildīs līdz brīdim, kad tiks iecelts jauns LTV valdes loceklis.

Uz augšu