"Maxima" veikalā Rīgā atdalījušies un nokrituši griestu fragmenti; veikals atsācis strādāt
Papildināts

"Maxima Latvija" loģistikas centrs "Abras".

FOTO: Ieva Leiniša/LETA

Pirmdien Rīgā, veikalā "Maxima", kas atrodas Krišjāņa Barona un Matīsa ielas stūrī, mitruma dēļ daļēji atdalījušies un nokrituši griestu fragmenti, aģentūrai LETA apstiprināja "Maxima Latvija" pārstāve Liene Dupate-Ugule.

Viņa skaidroja, ka iekārto griestu fragmentu daļējā nobrukšana konstatēta pirmdienas rītā, kad veikals vēl nebija atvērts pircējiem. 

Viņa norādīja, ka veikals darbu atsācis plkst.13.12.

Dupate-Ugule sacīja, ka mitrums griestos radies mājas jumta nepilnības dēļ, kuru patlaban mājas apsaimniekotājs mēģina novērst. Kā novēroja LETA, veikals "Maxima" izvietots divstāvu ēkas pirmajā stāvā, bet otrajā stāvā atrodas lietotu apģērbu veikals.

"Maxima Latvija" pārstāve norādīja, ka patlaban notiek arī iekārto griestu putuplasta fragmentu atjaunošanas darbi, un plānots, ka veikals varētu atsākt darbību tuvāko stundu laikā. Uzņēmumam radītie zaudējumi vēl neesot apzināti.

LETA jau ziņoja, ka "Maxima Latvija" apgrozījums 2017.gadā bija 723,054 miljoni eiro, kas ir par 4,2% vairāk nekā 2016.gadā, bet kompānijas peļņa palielinājās par 93,9%, sasniedzot 23,224 miljonus eiro.

"Maxima Latvija" pilnībā pieder Nīderlandē reģistrētajai kompānijai "Lincoln Land Erste B.V". Uzņēmuma veikalu tīklu veido četru formātu 160 tirdzniecības vietas - pieci "Maxima XXX", 24 "Maxima XX", 128 "Maxima X" un trīs "Maxima Express".

Uz augšu