Baisi! Katras Zodiaka zīmes kaitinošākās rakstura īpašības

FOTO: pexels.com

Apkopotas viskaitinošākās katras Zodiaka zīmes rakstura īpašības. 

Auns (21. marts - 19. aprīlis)

Ļauni un mīl strīdus. Auniem patīk aizskart ar vārdiem visus, kuri viņus sadusmo. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji ir gatavi strīdēties jebkurā laikā un jebkurā vietā. Nav būtiski - ar ko: ar ģimenes locekļiem, draugiem vai nepazīstamiem cilvēkiem, Auns uzvedīsies agresīvi, centīsies kontrolēt citus un dominēt. 

Nereti nonāk līdz tam, ka Auna uzvedība sāk mulsināt apkārtējos, jo atgādina bērnu histērijā, vēsta portāls Cluber

Vērsis (20. aprīlis - 20. maijs) 

Slinki un vienmēr maisās pa kājām. Vērši ir stūrgalvīgi cilvēki, kuri visvairāk kaitina apkārtējos, kad atsakās kustēties. Tas attiecas uz visu: sākot no tā, lai pieceltos no dīvāna, beidzot ar dinamisku virzību pa savu dzīvi. 

Vērsis vienmēr izvēlēsies ierasto situāciju, necenšoties kaut ko mainīt vai uzlabot. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvjiem gribas iegūt visu, tomēr, viņi nav gatavi darīt neko, lai to sasniegtu, jo ir nepiekāpīgi un stūrgalvīgi. 

Dvīņi (21. maijs - 20. jūnijs) 

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji ir neparedzami un ne tajā labākajā vārda "neparedzams" nozīmē. Dvīņi bieži kaut ko plāno, tad plānus atceļ, jo viņi ir izklaidīgi un bieži maina savus lēmumus. 

Tāpat Dvīņiem esot grūtības ar etiķetes izpratni un nereti šīs Zodiaka zīmes pārstāvji izskatās pēc bērniem vai krāpniekiem, jo vairās pieņemt lēmumus un darboties saskaņā ar tiem. 

Vēzis (21. jūnijs - 22. jūlijs) 

Jūtīgi un par sevi nepārliecināti. Vai pazīstat cilvēkus, kuriem vajadzīgs apkārtējo vērtējums it visā, ko viņi dara? Un, ja viņi vērtējumu nedabū, tad uzskata, ka viņus ienīst? 

Ja šī situācija ir pazīstama, visticamāk, jums ir darīšana ar kaitinošo Vēzi. Viņi ir drūmi, pārlieku aizdomīgi un pakļauti melanholijai. Bieži sevi žēlo un uzskata, ka citi to vien dara, kā runa sliktu par viņiem, lai arī patiesībā - tas tā nemaz nav. 

Lauva (23. jūlijs - 22. augusts) 

Augstprātīgi un uzpūtīgi. Lauvām ir pārmērīgi milzīgs ego. Viņi uzskata, ka ir pārāki, jo "apkārtējie vienmēr seko viņu piemēram, jo šīs Zodiaka zīmes pārstāvji ir dzimuši līderi". 

Lauvas ir pārliecināti, ka viņi nekad nekļūdās. Viņu nemitīgā vēlme pēc uzmanības pret sevi īpaši kaitina apkārtējos. 

Jaunava (23. augusts - 22. septembris) 

Nūģi. Jaunavas - perfekcionists, kurš nekad nekavē un ļoti slikti uztver arī konstruktīvu kritiku. Jaunavas pieraduši visu darīt, kā paši uzskata par vajadzīgu, mēdz uzspiest savu viedokli citiem. 

Šī Jaunavas īpašība savienojumā ar to, ka nekādos apstākļos nav vēlmes pielāgoties citiem, pamatīgi kaitina apkārtējos, kuri neatbilst Jaunavu cerībām. 

Svari (23. septembris - 22. oktobris) 

Svari cenšas visiem izpatikt. Neizlēmīgi, kas noved pie situācijām, kurās viņi labprātīgi nekad nenonāktu. Neizlēmība noved arī pie lēmumiem, kurus Svari brīvprātīgi nekad nepieņemtu. 

Svari bieži vien pārāk stipri cenšas nevienu neaizvainot, bet tādēļ citu acīs izskatās tukši un neizlēmīgi. Ja Svari pastāstītu, ko patiesībā domā un jūt, tad, visticamāk, apkārtējiem šīs Zodiaka zīmes pārstāvji vairs nešķistu tik kaitinoši. 

Skorpions (23. oktobris - 21. novembris) 

Paštaisni un prasīgi. Skorpioni ārēji var šķist nekaitīgi un pat vāji. Tomēr patiesībā viņi ir aprēķinātāji un šādā veidā maldina citus. 

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji spēlē pēc saviem noteikumiem, lai citus kontrolētu un ar viņiem manipulētu. Viņu divkosība ātri vien sāk kaitināt apkārtējos. 

Strēlnieks (22. novembris - 21. decembris) 

Nemitīgi meklējumos. Strēlnieki reizēm varot būt pavirši un tukši. Viņi vienmēr vēlas sekot modes tendencēm. 

Strēlnieku stūrgalvība liek viņiem izskatīties ne vien muļķīgi, bet reizēm pat visnotaļ kaitinoši. 

Mežāzis (22. decembris - 19. janvāris) 

Mežāži nevēlas piekāpties un paštīksminās. Lai arī šīs Zodiaka zīmes pārstāvji mēdz būt arī kautrīgi, tie nekautrēsies to izmantot savās interesēs. Mežāži ir nežēlīgi, stūrgalvīgi un uzskata, ka viņiem vienmēr ir taisnība, kas apkārtējiem nereti izskatās pēc iecilkēšanās uz sevi. 

Cluber vēsta, ka atpazīt Mežāžu nosodījumu nereti varot pēc grimasēm to sejās. 

Ūdensvīrs (20. janvāris - 18. februāris) 

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji nespēj būt uzticīgi pat paši sev. Toties viņi pieliek visas pūles lai izliktos par kādu citu. 

Kad šādi izpaužas Ūdensvīrs, tas kaitina vēl vairāk, jo viņiem tas nav pieņemams - kādu kaitināt. 

Zivis (19. februāris - 20. marts) 

Vienmēr kavē un lidinās mākoņos. Zivīm bieži vien zūd laika izjūta un tādēļ citiem ir jāgaida. Un tas ļoti kaitina. 

Tā vien šķiet, ka šīs Zodiaka zīmes pārstāvjiem patīk būt pusaizmigušā stāvoklī, tāpēc Zivis parasti domās iegrimst savā pasaulē. 

Uz augšu