Dagmāra Legante atklāj, kādu vārdu viņai gribējuši likt vecāki

FOTO: Zane Bitere/LETA

​TV personība, fotogrāfe un bijusī modele Dagmāra Legante intervijā ar žurnālu “Ievas stāsti” dalījās ar interesantu faktu par laiku, kad viņa nākusi pasaulē – vecāki teju viņai devuši pavisam citādāku vārdu.

“Mums ģimenē visiem vārdā ir septiņi burti un viens no tiem ir r. Tētis ir Pēteris, mamma – Astrīde, brālis – Mārtiņš. Man ielika Dagmāru, jo vecākiem vedējmāte bija Dagmāra – labs cilvēks. Otrs variants esot bijis Laura. Man liekas, es vispār neizskatos pēc Lauras!” tā Dagmāra.

Skaistule pastāstīja, ka viņai patīk savs vārds, un tuvie viņu mēdz dēvēt par Dadzi.

Kā jau ziņots, Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursa "Supernova 2019" divus pusfinālus tiešraidē varēs vērot sestdienas vakaros – 26. janvārī un 2. februārī, savukārt fināls notiks 16. februārī. Šova vadītājas lomā līdzās Dagmārai Legantei konkursa piektajā sezonā atgriezīsies pirmo trīs “Supernova” konkursu vadītāja Ketija Šēnberga.

Katrā "Supernova 2019" pusfinālā startēs astoņi dalībnieki, bet iespēju sacensties finālā iegūs puse jeb četri dalībnieki. Pirmajā pusfinālā 26. janvārī startēs Samanta Tīna, Edgars Kreilis, Elza Rozentāle, Aivo Oskis, Alekss Silvers, Līga Rīdere, Kris & Oz un Laime Pilnīga. Otrajā pusfinālā 2. februārī uz skatuves kāps Adriana Miglāne, Markus Riva, Dziļi Violets feat. Kozmens, Laika Upe, Double Faced Eels, Kristiāna Bumbiere, Kristīne Pastare (Peress) un Carousel.

Uzvarētājs balvā saņems iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Telavivā, Izraēlā, kā arī iespēju noslēgt līgumu ar vienu no reģiona vadošajām mūzikas izdevniecībām "Universal Music Group", kas var palīdzēt popularizēt konkursā uzvarējušo dziesmu ārpus Latvijas.

“"Supernova" Latvijas mūziķiem var pavērt durvis uz lielu iespēju - Eirovīziju vidēji noskatās 200 miljoni skatītāju visā Eiropā un pasaulē. Man ir prieks, ka katru gadu konkursam tiek pieteiktas aizvien kvalitatīvākas dziesmas un ka Latvijā ir autori, producenti un izpildītāji, kuri uzdrīkstas sapņot par lielāka mūzikas tirgus iekarošanu, un ir pietiekami drosmīgi, lai to realizētu šajā konkursā,” saka "Supernova 2019" producente Ilze Jansone.

Abos pusfinālos un finālā konkursa dalībnieku sniegumu vērtēs žūrija, taču lielu lomu spēlēs arī skatītāju balsojums. Šajā "Supernova" sezonā, balsojot par savu favorītu, no viena tālruņa numura varēs nosūtīt tikai vienu īsziņu un veikt tikai vienu zvanu. Balsot varēs arī "Supernova" mājas lapā, un jau trešo gadu papildus tiks ņemti vērā arī unikālie dziesmu klausījumi mūzikas straumēšanas platformā "Spotify".

Uz augšu