Trešdienas horoskops: 23. janvāris

Bebrs Rīgas kanālā.

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Horoskops trešdienai, 23. janvārim.

AUNS Brīžiem tava uzvedība var kļūt spontāna, neapdomīga. Šodien nav pats piemērotākais brīdis, lai kārtotu svarīgus jautājumus, slēgtu līgumus. No liekās spriedzes vislabāk palīdzēs atbrīvoties fiziskas aktivitātes.

VĒRSIS Ieteicams vairāk uzmanības atlicināt privātajā dzīvē notiekošajam. Centies izrunāt visas radušās nesaskaņas ar otro pusīti, gūt lielāku saskaņu kopdzīvē. Varbūt sagādā partnerim romantisku pārsteigumu.

DVĪŅI Galvenais neapstājies pusceļā, turpini iesāktās lietas un centies saglabāt ticību panākumiem. Ja pratīsi sevi psiholoģiski pareizi noskaņot, tad būs arī panākumi! Vēlams atturēties no grādīgajiem.

VĒZIS Šis ir moments, kad vari ķerties klāt patiesi svarīgajām lietām, risināt ar nekustamo īpašumu, tieslietām, mantojumiem saistīto. Nav izslēgts, kāds no kolēģiem sniegs tev neatsveramu atbalstu.

LAUVA Pratīsi noskaņot sevi nopietnam, atbildīgam darbam. Nav izslēgts, ka ar savu centību un apzinīgumu, izpelnīsies augstākstāvošo atzinību. Pēc darba vislabprātāk laiku pavadīsi otrās pusītes sabiedrībā.

JAUNAVA Neļauj sīkām, ikdienišķām nebūšanām izsist sevi no emocionālā līdzsvara. Mēģini notiekošo uztvert nedaudz vieglāk, bezrūpīgāk. Šodien vēlams atturēties no lietišķām pārrunām.

SVARI Vajadzēs kā nākas papūlēties, lai paveiktu visus plānotos darbus. Ja rodas izdevība, droši aicini talkā uzticamākos kolēģus, viņi spēs attaisnot uz sevi liktās cerības. Vakarā centies ātrāk doties pie miera.

SKORPIONS Apkārtējiem par sevi radīsi noslēpumainas, intriģējošas personas iespaidu. Brīvajiem Skorpioniem šis brīdis var sniegt lieliskas iepazīšanās iespējas. Savukārt precētajiem vairāk laika jāvelta kopdzīvei.

STRĒLNIEKS Būsi enerģisks un dzīvespriecīgs. Pateicoties optimistiskajam noskaņojumam, spēsi veidot saskanīgas, draudzīgas attiecības ar cilvēkiem, kā arī tikt galā ar ikdienas darbiem.

MEŽĀZIS Tev sekmēsies kolektīvas aktivitātes. Nav izslēgts, radīsies iespējas uzlabot savu materiālo stāvokli. Šodien lieti noderēs tavas saimnieciski organizatoriskās dotības, vadītāja talants.

ŪDENSVĪRS Nesteidzies notikumiem pa priekšu, esi apdomīgāks, pieņemot atbildīgus, tālejošus lēmumus. Ja iespējams, atturies apmeklēt valsts iestādes, kā arī risināt juridiska rakstura jautājumus.

ZIVIS Darbs, visticamāk, novirzīsies otrajā plānā. Tu meklēsi iespējas pafilozofēt par dzīvi, ļauties nākotnes apcerēšanai. Šodien nevajadzētu ilgi atrasties pie auto stūres, jo traucēs izklaidība.

Uz augšu