Baltijas valstu galvaspilsētās šonedēļ atšķirīgas degvielas cenu tendences
Infografika

Degvielas uzpildes stacija "Circle K" Muitas ielā.

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Baltijas valstu galvaspilsētās pagājušajā darba nedēļā bija novērojamas atšķirīgas degvielas cenu tendences. Rīgā tās nav mainījušās, Viļņā – kritušās, bet Tallinā – palielinājušās, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Dārgākais benzīns, tāpat kā nedēļu iepriekš, arī šajā nedēļā bija nopērkams Tallinā, kam sekoja Rīga, bet zemākā benzīna cena bija Viļņā. Arī augstākā cena dīzeļdegvielai bija Tallinā, bet zemākā cena - Viļņā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijās degvielas cenas nemainījās arī šonedēļ, un šajā piektdienā gan litrs 95. markas benzīna, gan dīzeļdegvielas maksāja 1,194 eiro par litru.

Viļņā 95. markas benzīna cena "Circle K" degvielas uzpildes stacijās šonedēļ samazinājusies par 2,3% un bija 1,06 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kritusies par 1,3% - arī līdz 1,06 eiro par litru.

Vienlaikus Tallinā 95. markas benzīna cena palielinājusies par 2,4% - līdz 1,299 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kļuvusi dārgāka par 3,9%, sasniedzot 1,329 eiro par litru atzīmi.

Autogāzes cena visās trijās Baltijas valstu galvaspilsētās arī šonedēļ nav piedzīvojusi svārstības. Rīgā tā joprojām maksā 0,605 eiro, Tallinā - 0,629 eiro, bet Viļņā - 0,493 eiro par litru.

Uz augšu