O, 29.11.2022.

"Mana sirdsapziņa ir tīra!" Ušakovs komentē KNAB veiktās kratīšanas

Video
LETA
"Mana sirdsapziņa ir tīra!" Ušakovs komentē KNAB veiktās kratīšanas
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 14

Rīgas mērs Nils Ušakovs (S) noliedz, ka būtu pastrādājis jebkādus ar likumu sodāmus pārkāpumus, līdz ar to no Rīgas domes vadības viņš neatkāpsies.

Ušakovs šodien žurnālistiem apliecināja, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki trešdien pie viņa veica kratīšanas - gan viņa darbavietā Rīgas domē, gan arī dzīvesvietā. Ušakova sieva un biroja vadītāja Iveta Strautiņa-Ušakova zināja teikt, ka lēmumā par kratīšanu veikšanu bijis redzams tikai Ušakova vārds.

"Liekot roku uz sirds, varu teikt, ka mana sirdsapziņa ir tīra," paziņoja Ušakovs un uzsvēra, ka nekāds statuss šajā lietā viņam neesot piemērots.

Video: Ušakovs sniedz komentāru pēc KNAB kratīšanas viņa dzīvesvietā

Par lietas būtību politiķis gan atteicās runāt, uzsverot, ka plašākus komentārus sniegt nevar, jo ir parakstījies par informācijas neizpaušanu.

KNAB aģentūrai LETA apliecināja, ka kriminālprocesa ietvaros trešdien biroja darbinieki "veic neatliekamās procesuālās darbības", taču "atsevišķas procesuālās darbības birojs komentēt nevar".

Kā novēroja aģentūra LETA, Rīgas domē trešdienas pusdienlaikā bija ieradušies KNAB darbinieki, kuri uzturējās mēra kabinetā. Ap plkst.12 Ušakova kabinetu pameta četri cilvēki, kurus pavadīja Rīgas domes Juridiskās pārvaldes direktors Jānis Liepiņš. Šie cilvēki uz žurnālistu jautājumiem neatbildēja, bet līdzi aiznesa ietītu saini, iespējams, datoru, kā arī prāvu dokumentu mapi. Arī Liepiņš nekādus komentārus par notiekošo nesniedza, uzsverot, ka to ir kompetenta darīt tikai domes vadība.

Savukārt ap plkst.14.30 KNAB darbinieki pameta Ušakova dzīvesvietu Mežaparkā, bet mēram viņiem līdzi jādodas nebija, novēroja aģentūra LETA. Ušakova dzīvesvietu pameta seši cilvēki, kuri nesa divus melnus plastmasas maisus ar, iespējams, dokumentiem. Minētie cilvēki atturējās no jebkādu komentāru sniegšanas žurnālistiem.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu