Noskaties: Dāvis Bertāns aizvada produktīvu sniegumu zaudējumā pret "Kings"

Dāvis Bertāns (no kreisās)
Dāvis Bertāns (no kreisās) Foto: AP/Scanpix

Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns pirmdien guva 11 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, neglābdams Sanatonio "Spurs" komandu no zaudējuma.

"Spurs" viesos ar rezultātu 112:127 (25:37, 34:26, 27:35, 26:29) piekāpās Sakramento "Kings" basketbolistiem, pārtraucot piecu uzvaru sēriju.

Bertāns šajā mačā nospēlēja 33 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā grozā raidīja vienu no pieciem divpunktu metieniem un trīs no sešiem tālmetieniem. Bertāns šosezon realizējis 47,2% tālmetienu, līgas labāko snaiperu sarakstā ieņemot otro vietu aiz Seta Karija.