Aizdomās par mēģinājumu aizdedzināt auto un somiņu zādzībām Liepāja aizturēti vairāki vīrieši

Uzraksts tiesā; ilustratīvs foto.

FOTO: Ieva Čīka/LETA

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicija aizdomās par automašīnas zādzību, automašīnas aizdedzināšanas mēģinājumu, somiņu zādzībām Karostas mikrorajonā un zādzību no veikala aizturējušas trīs vīriešus, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Pagājušā gada novembrī VP tika saņemta informācija par to, ka no kāda vīrieša jakas kabatas baseina ģērbtuvē nozagtas automašīnas atslēgas, savukārt automašīna "Volkswagen Sharan" autostāvvietā vairs nebija. Nākamajā nedēļā automašīna tika atrasta Rīgā.

14. janvārī VP saņemta informācija par to, ka Liepājā, Oskara Kalpaka ielā, kādai pensijas vecuma kundzei no rokām izrauta somiņa, kurā atradās atslēgas un nauda. Dažas dienas vēlāk VP saņemta informācija par to, ka Oskara Kalpaka ielā kādai sievietei kāpņutelpā no rokām izrauta somiņa, kura vēlāk atrasta netālu no daudzdzīvokļu nama. Šajā gadījumā no somiņas bija pazudis sievietes mobilais telefons. Savukārt 22. janvārī konstatēts, ka Liepājā, Ezerkrastā, izsitot veikala ārdurvju stiklu, iekļūts tajā un no kases nozagta maiņas nauda - 100 eiro.

Aizdomās par noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu aizturēti divi vīrieši, kuri jau vairākkārt ir nonākuši policijas redzeslokā par dažādiem noziedzīgiem nodarījumiem.

15. janvāra naktī Liepājā, Atmodas bulvārī, konstatēts, ka automašīnai ir izsists stikls un no automašīnas salona ir nozagts videoreģistrators.

Tāpat konstatēts, ka automašīna ir mēģināta aizdedzināt, aplejot to ar degšķidrumu.

VP uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēja vīrieti, kurš jau iepriekš vairākkārt ir nonācis policijas redzeslokā. Šobrīd vīrietim tiek inkriminētas vairākas zādzības, kā arī miesas bojājumu nodarīšanu citai personai.

Visos iepriekšminētajos kriminālprocesos vēl notiek izmeklēšana.

Uz augšu