VP aizturējusi ļaundarus, kuri Rīgas centrā izsit veikalam stiklu un nozog pārtiku

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Pexels

Agrā sestdienas, 9. februāra, rītā Valsts policija (VP) saņēma izsaukumu uz kādu veikalu Rīgas centrā, kur bija izdarīta zādzība, vēsta VP vietnē "Facebook" pieejamā informācija.

Aculieciniece norādīja, ka gājusi garām veikalam un pamanījusi, ka tam ir izsists durvju stikls un pretējā ielas pusē stāvējis aizdomīgs vīrietis.

Drīz vien pa veikala izsistajām durvīm izlīdis cits vīrietis, kurš rokās turējis mantas. Vīrietis aizskrējis aiz ielas stūra un pretējā ielas pusē stāvošais viņam sekojis. Veikalā iedarbojusies arī signalizācija.

Notikuma vietā ieradās Valsts policijas Rīgas Latgales iecirkņa patruļpolicisti, kuri apsekoja tuvāko apkārtni. Pavisam drīz kādā pagalmā likumsargi pamanīja divus vīriešus acīmredzamā alkohola vai narkotisko vielu reibumā. Turpat blakus vīriešiem uz zemes atradās kafija un cepumi - preces, kas bija nozagtas no tuvējā veikala.

Aizturētie ir dzimuši 1993. un 1994. gadā un abi jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā par dažādiem likumpārkāpumiem, tostarp par mantiskiem noziegumiem.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess. Abiem aizdomās turētajiem ir piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums.

Ja ekspertīze apstiprinās aizdomas, ka aizturēšanas brīdī vīrieši atradušies narkotisko vai psihotropo vielu reibumā, tad viņiem būs jāatbild arī par šo pārkāpumu.

Uz augšu