"Singapūras satīns" sveic fanus Valentīndienā ar juteklisku hitu

Apollo.lv
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Publicitātes foto

Latvijas repa supergrupas pārstāvji nupat negaidīti iepriecinājusi fanus, izdodot īpašu sveicienu mīlniekiem Valentīndienā. Jāatzīmē, ka pirms diviem gadiem puiši uz 14. februāri izdeva hitu “Es nemāku romantiku”, taču izskatās, ka šajā laika posmā viņi būs kaut ko iemācījušies.

“Mēs joprojām nemākam komatus, kā arī krievu valodu, bet šķiet, ka romantikas lauciņš beidzot būs atkosts. Pa šiem pāris gadiem tomēr esam auguši un attīstījušies tāpēc gribējām vēlreiz atgriezties pie kā romantiskāka un ar jaunu skanējumu apsveikt visus mīlniekus, dāmas, sievas, mīļākās, kaimiņienes, draudzenes, simpātijas, bijušās un topošās šajos īpašajos svētkos. Zīmīgi, ka esam tik aizņemti, ka mums pašiem vispār nekam neatliek laiks – tāpēc, ja laika nav mums pašiem, lai tas vismaz ir mūsu kanālos.” stāsta mākslinieki.

Grupas pārstāvji arī norāda, ka “šis gads būs visai darbīgs un pārsteigumiem pilns, jo gaidāms gan Singapūras Satīns otrais studijas albums, gan SU$HI TAKEØUT un Jumbo blakusprojekts, kā arī iespējams vēl kāda pārsteiguma relīze no citiem grupas dalībniekiem tuvāk gada beigām. Pēc singla “Benz” panākumiem, SU$HI un Jumbo guva iedvesmu turpināt romantiskās nots skanējumu un turpināt apmierināt fanu izsalkumu pēc jutekliskiem skaņdarbiem. Grupa nekad nav bijusi tik iedvesmota un idejām pilna, cik tagad un mums ir dafiga darba, tāpēc būsim priecīgi, ja ar šo arī varam sarunu noslēgt”.

Mākslinieki uzsver, ka dziesma “Laiks” nav daļa no Singapūras Satīna gaidāmā albuma, bet gan būs iekļauta dalībnieku SU$HI TAKEØUT un Jumbo topošajā blakusprojektā.

Dziesma ierakstīta un apstrādāta pie rolanda če. Par liriku video vizuālo noformējumu parūpējusies “film naked” producentu komanda, kā arī mākslinieks Valters Kalsers. Singls drīzumā pieejams arī Spotify, Apple Music, Deezer u.c. lielākajos straumēšanas servisos.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu