Balceram rezultatīva piespēle "Senators" zaudētā NHL mačā

Rūdolfs Balcers Detroitas "Red Wings" vārtu priekšā
Rūdolfs Balcers Detroitas "Red Wings" vārtu priekšā Foto: nhl.com

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rūdolfs Balcers ceturtdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Otavas „Senators” ar 2:3 (1:2, 1:1, 0:0) zaudēja Detroitas „Red Wings”.

Balceram šī bija 14.spēle NHL un trešā rezultatīvā piespēle. Vēl viņam arī vieni gūti vārti.

Liepājā hokeja zinības apguvušais spēlētājs otrajā trešdaļā rezultatīvi piespēlēja Metam Dušeinam, kurš panāca izlīdzinājumu 2:2.

Latvietis uz ledus šorīt pavadīja deviņas minūtes un 31 sekundi, izceļoties arī ar divām soda minūtēm, četriem metieniem pa vārtiem, vienu bloķētu metienu un pozitīvu lietderības rādītāju +1.

"Senators" joprojām ir Austrumu konferences vājākā vienība, jo 57 spēlēs izcīnījusi vien 47 punktus. Arī līgas kopvērtējumā Otavas komanda ir pēdējā vietā.

Nākamo maču Balcers un "Senators" aizvadīs naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika, tiekoties ar Vinipegas "Jets".