Liene Skulme izteikusi bildinājumu Andrim Kivičam (9)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Atpazīstamākais šovbiznesa pāris Andris Kivičs un Liene Skulme STV Pirmā! realitātes šovā "Kivičs. Pavisam privāti" atklāja, ka abi jau ir gatavi laulībām, tomēr, pretēji sabiedrībā pieņemtajiem standartiem, bildinājumu pirmā izteikusi tieši Skulme.

"Viņa mani bildināja pirmā! Goda vārds, nopietni! Nenormāli kruti sajutos!" šovā atklāj Kivičs. Viņa sacīto apstiprināja arī Liene, sakot: "Mēs visu darām otrādāk."

Skulme sadūšojusies izteikt bildinājumu pēc kopīgas iedzeršanas. "Mēs iedzērām Martini un viņa vienā brīdī saka: Vai tu kļūsi par manu vīru? Es tā: Labi... Es biju pārsteigts, mani meitene nekad nebija pirmā bildinājusi. Forša sajūta!"

Kā liecina Andra Kiviča pirms pāris dienām publicētais ieraksts sociālajā vietnē "Facebook", kurā mūziķis meklē kādu zinošu juristu laulības šķiršanas un bērnu tiesību jautājumos, viņš joprojām nav oficiāli šķīris laulību ar savu divu meitu māti Madaru Kiviču. 

Komentāri (9)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu