Konflikti ar miljonāru Oļegu Fiļu viņa bijušo sievu Santu Bernālu noved līdz slimnīcai (8)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: LETA

"ABLV Bank" līdzīpašnieka un padomes priekšsēdētāja Oļega Fiļa bijusī sieva Santa Bernāla savu 42. dzimšanas dienu sagaidīja slimnīcā. Kā viņa atklāja izdevumam "Privātā Dzīve", šāda situācija radusies tāpēc, ka nesaskaņas ar bijušo dzīvesdraugu novājinājušas viņu gan morāli, gan fiziski.

"Pagājušais gads man ir bijis grūts. Diemžēl beidzamā gada notikumi – vajāšana, nepamatotās tiesvedības un apsūdzības no bijušā vīra ir atstājušas negatīvu iespaidu uz manu veselību. Sīkāk gan to komentēt nevēlos… Gribu tikai pateikt milzīgu paldies manai ģimenei, draugiem un kolēģiem, kuri mani atbalstījuši visu šo laiku. Īpaši manam vīram Deividam. Nevaru iedomāties, kā bez viņa vispār būtu spējusi stāties pretī bijušā vīra organizētajai nomelnošanai un tiesvedībām," norādīja Fiļa bijusī laulātā draudzene.

Pateicību vīram Deividam Bernāla izteica arī sociālajos tīklos, rakstot, ka nezina, vai bez Deivida maz izdzīvotu. "Šobrīd jūtos stiprāka un mīlētāka nekā jebkad agrāk, diemžēl manam ķermenim nepieciešams ilgāks laiks, lai atgūtos."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Santa Bernahl (@santabernahl) on

Kā stāsta sieviete, dzimšanas dienā memoriālās slimnīcas Salinas Vallery palātā viņu apciemoja draugi no Latvijas un citām pasaules malām. "Tagad viss izskatās cerīgi, es raugos nākotnē ar optimismu."

Oļegs un Santa sāka tikties 2015. gada pavasarī, kad viņa vēl bija izdevuma "Cosmopolitan" galvenā redaktore. Pāris apprecējās 2016. gada 1. oktobrī. Abu laulība izjuka pērnā gada marta sākumā, neilgi pēc "ABLV" bankas kraha.

Fotogalerija: Bernāla "šiko" bikškostīmā

Komentāri (8)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu