Hamiltons uzrāda labākos apļa laikus pirmajos divos F-1 sezonas pirmā posma treniņos

Lūiss Hamiltons

FOTO: Yegor Aleyev/TASS

Pašreizējais pasaules čempions Lūiss Hamiltons no Lielbritānijas ("Mercedes") piektdien uzrādīja ātrākos apļa laikus pirmajās divās sezonas pirmā Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta posma - Austrālijas "Grand Prix" - treniņbraucienu sesijās.

Pirmajā treniņā pieckārtējais pasaules čempions trasi veica vienā minūtē un 23,599 sekundēs, bet otro labāko rezultātu uzrādīja viņa sīvākais konkurents, vācietis Sebastjans Fetels no "Ferrari" komandas, kurš Hamiltonam piekāpās par 0,038 sekundēm.

Savukārt trešajā vietā sekoja otrs "Ferrari" pilots Šarls Leklērs no Monako, kuram sekoja nīderlandietis Makss Verstapens ("Red Bull"), soms Valteri Botass ("Mercedes") un vēl viens Somijas pārstāvis Kimi Reikenens ("Alfa Romeo").

Tikmēr otrajā treniņbraucienu sesijā Hamiltons uzrādīja apļa laiku viena minūte un 22,600 sekundes, bet no viņa par 0,048 sekundēm atpalika komandas biedrs Botass. Trešais tikmēr bija Verstapens, bet aiz viņa - otrs "Red Bull" pilots Pjērs Gaslī no Francijas.

Pirmo sešinieku savukārt noslēdza Fetels un Reikenens.

Pirmssezonas testos "Ferrari" braucēji regulāri bija ātrāki par "Mercedes", turklāt šobrīd tiek uzskatīts, ka itāļu vienības piloti piektdien neparādīja savu patieso ātrumu.

Sestdien notiks vēl viena treniņbraucienu sesija un kvalifikācija, kamēr Austrālijas Lielā balva notiks svētdien.

Šosezon F-1 čempionātā būs 21 posms, pēdējam notiekot 1.decembrī Abū Dabī.

Uz augšu