Sestdienas horoskops: 16. marts

7 gadus vecā gorilla Nuanda nupat no Nīderlandes ieradusies Budapeštas zoodārzā.

FOTO: EPA-AFI

Horoskops sestdienai, 16. martam.

AUNS Noskaņojums šodien var būt samērā mainīgs. No rīta puses tas visticamāk būs romantisks, melanholisks. Savukārt, pēcpusdienā pieaugs sacensības gars, vēlme pašapliecināties, gūt sabiedrības uzmanību.

VĒRSIS Mācēsi meistarīgi panākt kopīgu valodu ar ģimenes locekļiem, pat ja viņiem būs pilnīgi pretējs viedoklis tavējam. Atbilstošs mirklis, lai risinātu attiecību jautājumus, pavadītu kopīgu laiku ar atvasītēm.

DVĪŅI Možais gars liks posties ārpus mājas un pavadīt laiku aktīvās noskaņās. Kāds Dvīnis izvēlēsies sportiskas aktivitātes, savukārt cits pievērsīsies fiziskam darbam. Vakarā gribēsi pabūt vienatnē.

VĒZIS Droši liec malā profesionālos jautājumus un atlicini uzmanību ģimenes dzīvei, jo īpaši atvasītēm! Saskarsmē ar otro pusīti, daudz kas var būt atkarīgs no partnera noskaņojuma, kurš var būt patiesi mainīgs.

LAUVA Kopdzīvē ar otro pusīti, mēģini nedaudz piebremzēt ar savu vēlmju akcentēšanu un vairāk ieklausies partnera vajadzībās. Iespējams, jums ar partneri vajadzēs izrunāties, gūt sava veida kompromisus.

JAUNAVA Esot kopā ar paziņām, atturies no sarunām par un ap darbu. Labāk padiskutē par dzīves garīgajām, filozofiskajām vērtībām, draugu nākotnes plāniem. Dienas izskaņā vēlams būt uzmanīgākam pie stūres.

SVARI Par garlaicību vai izklaides trūkumu tev šodien noteikti nebūs jāsūdzas, jo draugi jau iepriekš būs izplānojuši, kādās jautrībās tiksi iesaistīts. Galvenais, ievēro mērenību dzīves baudās!

SKORPIONS Attiecībās notiekošo centīsies vērtēt ar vēsu prātu, loģiku. Taču tas visticamāk nedos gaidītos rezultātus. Lai saprastu, kas darās partnera dvēselē, tev nāksies vairāk ļauties emocijām, intuīcijai.

STRĒLNIEKS Tā vien kārosies paslinkot, ļauties dzīves baudām un aizmirst par visiem ikdienas uztraukumiem un pienākumiem. Taču, kāds nepabeigts darbs var prasīt tavu nedalītu uzmanību!

MEŽĀZIS Nav izslēgts, kāds no radu loka var lūgt tev finansiālu atbalstu savu ieceru īstenošanai. Taču nesteidzies ar piekrišanu, jo tuvinieka plānos var būt daudz nepilnību un pat jūtamu aplamību.

ŪDENSVĪRS Meklēsi iespēju nokļūt jautru, bezrūpīgu cilvēku kompānijā, kurā varētu ne tikai lustēties, bet arī apspriest dažu labu filozofiska rakstura jautājumu. Šodien atturies no lielākiem pirkumiem.

ZIVIS Visu uzmanību koncentrēsi atvasītēm un laulātajam. Pielūko, lai neveidojas situācija, ka tu pārlieku sāc pakļaut dzīvi tuvinieku vajadzībām, proti, atlicini arī daļiņu laika savam hobijam!

Uz augšu