T, 28.09.2022.

"Mašīnā ir jūtama mīlestības smarža!" Kivičs ar atraktīvu sludinājumu mēģina pārdot Skulmes auto

Apollo.lv
"Mašīnā ir jūtama mīlestības smarža!" Kivičs ar atraktīvu sludinājumu mēģina pārdot Skulmes auto
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 23
Liene Skulme un Andris Kivičs
Liene Skulme un Andris Kivičs Foto: Ekrānuzņēmums

​Soloties pamest valsti kopā ar līgavu, sabiedrības dāmu Lieni Skulmi, dziedātājs Andris Kivičs nolēmis pārdot savu spēkratu, ievietojot tā reklāmu pašmāju populārajā sludinājumu portālā.

“Absolūti ekskluzīvi. Unikāls piedāvājums. Latvijas šī brīža karstākais šovbiznesa pāris Andris Kivičs un Liene Skulme pārdod mašīnu, ar kuru 2018.gada 23. novembrī devās kopā pavadīt pirmo kaislīgo nakti. Mašīnā nav smēķēts, taču ir jūtama mīlestības smarža. Mašīnai ir laba aura, mašīnā katru dienu ir teikti vārdi "Es Tevi mīlu- es Tevi arī". Auto nav cietis nevienā avārijā. -22 grādos lec ar pirmo reizi. Atdodam tik lēti (nobraukums oriģināls), jo braucam prom no Latvijas,” raksta slavenība.

2007. gada izlaiduma mašīnai tehniskā apskate beigšoties novembrī.

Kādā Facebook tiešraidē Kivičs stāstījis, ka automašīnu Skulme savulaik saņēmusi kā dāvanu, lai viņa varētu meitas izvadāt uz bērnudārzu.

Kā jau ziņots, Kiviča un Skulmes attiecības kopš 4. marta TV erānos tiek atspoguļotas kanāla “STV Pirmā!” šovā “Kivičs. Pavisam privāti”. Lai arī realitātes šovi, kuros TV kameras seko līdzi slavenību dzīvei, visā pasaulē ir plaši pazīstami, par kādu no pašmāju populārām personībām tāds tiek veidots pirmo reizi.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu