Iereibusi grūtniece, kurai vīrs nozadzis metadonu, Iļģuciemā sarīko skandālu kāpņutelpā

Rīgas Pašvaldības policijas formas tērps. Ilustratīvs attēls.

FOTO: Paula Čurkste/LETA

Rīgas pašvaldības policisti (RRP), atkārtoti viesojās pie kādas sievietes Iļģuciemā, kuras dzīvesbiedrs nozadzis narkotiku atkarības ārstēšanā nepieciešamo metadonu. Šī ir otrā reize nedēļas laikā, kad policijai nākas risināt ieribušās sievietes problēmas, vēsta raidījums "Degpunktā". 

Pirms pāris dienām raidījums vēstija stāstu par kādu apreibušu grūtnieci un ģimenes skandālu, kurā gaidībās esošā sieviete bijusi iesaistīta.

Sievietes dzīvesbiedrs viņai bija nozadzis, narkotiku atkarības ārstēšanā nepieciešamo metadonu. Ir pagājušas tikai pāris dienas un likuma sargi no jauna devušies uz šo pašu namu un arī šajā reizē, pie tās pašas ģimenes. 

Šoreiz kārtībsargi konstatēja, ka viena no dzīvokļa iemītniecēm ir pamatīgi iereibusi, viņas dzīvesbiedrs atteicies ielaist viņu miteklī un tāpēc viņa sarīkojusi skandālu kāpņutelpā.

Tā kā iedzīvotāji, kuri izsauca kārtībsagus bija skaidrā, bet no kāpņu telpā sastaptās sievietes bija jūtams spēcīgs alkohola smārds, policisti noskaidrojuši visus lietas apstākļus, nolēmuši, ka topošajai māmiņai būs jādodas līdzi uz iecirkni.

Tomēr, brīdī kad kāpņu telpā iestājies klusums un iedzīvotāji varējuši doties pie miera, policistu darbs ar aizturēto tikai sākās.

Sieviete nonākusi iecirknī, kurp izsaukti mediķi, bet vēlāk, aizvesta arī uz medicīnisko ekspertīzi, kur tika fiksēts viņas alkahola reibums.

Vakar noslēgumā, apzinoties, ka sieviete tomēr ir grūtniece, policisti aizturēto nogādājuši viņas deklarētajā dzīvesvietā.

Ņemot vērā, ka šo dzīvokli policijai sanāk apciemot diezgan bieži, likumsargi turpinās darbā iesaistīt arī sociālo dienestu un nepieciešamības gadījumā arī bāriņtiesu.

Uz augšu