S, 26.11.2022.

Talsu dubultslepkavībā aizturētie vīrieši iepriekš jau nonākuši policijas redzeslokā

LETA
Talsu dubultslepkavībā aizturētie vīrieši iepriekš jau nonākuši policijas redzeslokā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls Foto: Valsts policija/FLICKR

Aizdomās par sirmgalvju dubultslepkavību Talsu novadā apcietinātie vīrieši agrāk sodīti un nonākuši policijas redzeslokā.

» Pietrūka nauda alkoholam. Talsu novadā aiztur divus vīriešus par senioru dubultslepkavību

Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova aģentūrai LETA pastāstīja, ka 1991. gadā dzimušais vīrietis agrāk ir sodīts par mantiskiem noziegumiem. Vecākais vīrietis iepriekš bijis policijas redzeslokā, taču policijā neprecizēja par ko tieši. Apcietinātie vīrieši ir vietējie iedzīvotāji.

Policija turpina izmeklēšanu, taču patlaban neatklāj kādā veidā cietušajiem nodarīti miesas bojājumi.

Jau ziņots, ka pagājušās piektdienas vakarā Talsu iecirknī saņemts izsaukums uz kādu spēļu zāli Talsu novadā, kur bija izcēlušās nekārtības - kāds vīrietis izklaides vietā veicis huligāniskas darbības. Ierodoties notikuma vietā, policisti 1962.gadā dzimušo vīrieti, kurš bija stiprā alkohola reibumā, aizturēja un nogādāja policijas iecirknī. Viņu ievietojot īslaicīgās aizturēšanas telpā, likumsargi uz aizturētā apģērba pamanījuši asins traipus. Vīrietis atzinies, ka ir piedalījies slepkavībā kādā privātmājā Talsu novadā.

Policija nekavējoties izbrauca uz vīrieša norādīto adresi, kur tika atrastas divu personu mirstīgās atliekas. Uz 1925. gadā dzimuša vīrieša un 1936. gadā dzimušas sievietes ķermeņiem bija redzamas vardarbīgas nāves pazīmes.

Vienlaikus, turpinot iepriekš aizturētā vīrieša pratināšanu, noskaidrots otrs iesaistītais - kāds 1991.gadā dzimis vīrietis, kurš tika aizturēts tās pašas dienas naktī ap plkst.1.20.

Aizturētie vīrieši policistiem liecinājuši, ka abi piektdien kopīgi lietojuši alkoholiskos dzērienus, taču pietrūkusi nauda, tāpēc nolūkā to iegūt devušies uz tuvumā esošo privātmāju. Tur noslepkavoti abi sirmgalvji.

Portāls "Delfi" vēsta, ka noslepkavotie ir Latvijas brīvības cīnītāja, PSRS disidenta Gunāra Astras vecākais brālis Harijs Astra un viņa sieva.

Svētdien tiesa abiem aizdomās turētajiem vīriešiem kā drošības līdzekli piemēroja apcietinājumu. Viņiem kā maksimālais sods draud mūža ieslodzījums.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu