Kā savu dzīvi posta katra Zodiaka zīme?

Vīrietis sēž uz naglām.

FOTO: Ieva Lūka/LETA

Nereti cilvēki izcili prot sarežģīt savu dzīvi. Protams, lielākajā daļā gadījumu kas tāds notiek neapzināti, domājot, ka katrs rīkojas savās interesēs. Astrologi apkopojuši katras Zodiaka zīmes biežākās kļūdas un destruktīvas uzvedības iezīmes, kas piemīt katrai no tām.

Auns

Auns nereti mēdz iestrēgt savā negatīvismā, kas saēd dzīvi. Galvenais nepatikšanu avots ir Aunu eksplozīvā daba un stūrgalvība. Apkārtējiem tiešām nepatīk nonākt negatīvu emociju epicentrā, kas bieži vien esot tieši Aunu tuvumā. 

Vērsis

Vēršiem nereti neizdodas dzīvot pašiem savu dzīvi un tas grauj. Turklāt, kā secinājuši astrologi, Vērši mēdz izgāzt negatīvās emocijas uz tuviniekiem. Kontroles fanātiķi, kuri nav spējīgi saprast, ka nevarēs kontrolēt pilnīgi visu, jo dzīvē pastāv arī spontanitāte un neparedzamais. 

Dvīņi 

Lielāko daļu laika Dvīņi nezina, ko vēlas, tieši tādā veidā palaižot garām lieliskas lietas un arī dažkārt - cilvēkus. Astrologi norāda, ka tas pats attiecas arī uz pavērsieniem karjerā - Dvīņi gluži vienkārši baidās no pārmaiņām. Dvīņu neizlēmība, nepārliecinātība un arī apjukums nereti atbaida apkārtējos. 

Vēzis 

Vēži bieži vien mēdzot nepareizi sakārtot savas prioritātes, izpatīkot pārējiem un aizmirstot par sevi. Tieši šādā veidā, pēc astrologu domām, Vēži mēdz izpostīt savu dzīvi. Vēžus bieži vien virzot jūtas un emocijas, kas neļauj mierīgi atpūsties. Attiecībās Vēži atdod sevi visu un ļauj partnerim dominēt. 

Lauva 

Lauvas uzskata, ka ievainojamība ir vājība. Kā norāda astrologi, Lauvas ir īsteni savu patieso jūtu slēpšanas eksperti, nereti liekot manīt, ka viņiem ir vienalga un sirds ir auksta. Lielā mērā šāda rīcība var novest pie tā, ka jākļūst par ļoti vientuļu cilvēku. Emociju noliegšana mēdz izpostīt Lauvu dzīvi. 

Jaunava 

Piekasīšanās sev par katru sīkumu - tas izposta Jaunavu dzīvi. Tāpat Jaunavas otrajā plānā parasti atstāj sevi un savas vajadzības. Astrologi norāda, ka Jaunavas ir kritiskas pret sevi, koncentrējoties tikai uz saviem netikumiem.

Svari

Arī Svari nereti ir cilvēki, kas ziedo savas prioritātes apkārtējo labā. Tikmēr citi šo dāsnumu izmanto, bet Svari savas izjūtas noklusē, lai nevienu neaizvainotu. Tā ir liela problēma, kas traucē šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem justies komfortabli un būt produktīviem. 

Skorpions

Skorpioni nereti iedomājas, ka nav pelnījuši mīlestību un labāk būt vieniem. Tieši šīs iedomas arī nereti izposta Skorpionu dzīves. Partneriem un draugiem bieži ir grūti saprasties ar Skorpioniem viņu stūrgalvības dēļ un arī tādēļ, ka Skorpioni neprot nozīmīgu lietu - piedot. 

Strēlnieks

Strēlnieku nemitīgās iekšējās bailes - šis ir biežākais iemesls, kas izposta šīs zodiaka zīmes dzīvi. Doma par neveiksmi Strēlniekus mēdz iedzīt strupceļā un likt atteikties no jebkādām darbībām, kas bijušas plānotas iepriekš. Tāpat Strēlnieki tiecas daudz plānot un fantazēt, taču reizēm šie plāni un fantāzijas nav savienojami ar realitāti. 

Mežāzis 

Mežāži uzskata, ka viņiem vienmēr un visās situācijās ar kādu jākonkurē. Tas Mežāžus nomāc un mēdz pat izpostīt viņu dzīvi. Spiediens, kuru Mežāži izdara paši uz sevi, neļauj baudīt dzīvi visā tās krāšņumā. 

Ūdensvīrs

Ūdensvīri, pēc astrologu domām, nespēj palaist vaļā pagātni, tas negatīvi ietekmē šīs zodiaka zīmes dzīvi. Ūdensvīri nespēj sev piedot kļūdas, kas pieļautas. Ūdens vīriem šķiet, ka daudz labāk būt vienam, tāpēc nereti tie atstumj pat tos cilvēkus, ar kuriem veidojas tuva saikne. 

Zivis

Zivīm ir nosliece izvēlēties "nepareizos" cilvēkus savā dzīvē un tā ir Zivju lielākā problēma. Šajā zodiaka zīmē dzimušie, iespējams, ir sirsnīgākie un atsaucīgākie cilvēki, tomēr arī vienmēr saistīti ar toksiskām personībām, kas izsūc pozitīvo enerģiju un liek domāt, ka Zivis pelnījušas tās sāpes, ko šādi cilvēki tām nodara.

Uz augšu