Medijs: Cietusī sieviete vēlā vakarā devusies uz Porziņģa dzīvokli pēc autogrāfa (9)

Izvarošanas skandāls
Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Kristaps Porziņģis
Kristaps Porziņģis Foto: AFP/SCANPIX

Cietusī sieviete, kuru latviešu basketbola superzvaigzne Kristaps Porziņģis esot izvarojis, atzinusi, ka sākotnēji viņa privāti veikusi sarunas ar Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubu Ņujorkas "Knicks" par kompensācijas izmaksu, vēsta ESPN. 

Portāls Apollo jau vēstīja, ka Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Dalasas "Mavericks" spēlētājs Kristaps Porziņģis ticis apsūdzēts sievietes izvarošanā. 

Astoņus mēnešus pēc tam, kad 29 gadus veco sievieti it kā esot izvarojis Porziņģis, viņa sākotnēji vērsusies pie basketbolista toreizējā kluba Ņujorkas "Knicks". Sieviete no kluba esot pieprasījusi 68 000 dolāru. Klubs sievietei atteicis, kā arī ieteica runāt ar basketbolista pārstāvjiem.

Jāpiemin, ka sākotnēji cietusī sieviete Ņujorkas policijai nebija iesniegusi ziņojumu par nodarījumu. 

Galerija: Kristaps Porziņģis - jaunais Dalasas "Mavericks" basketbolists

ESPN rīcībā ir nonākuši e-pasta un telefona sarakstes starp "Knicks" klubu, Porziņģi un cietušo sievieti. Sarakstes vēsta to, ka sieviete sākotnēji devusies uz basketbolista dzīvokli, lai dabūtu autogrāfu no slavenības. Taču vēlāk jau Porziņģis esot uzvedies agresīvi. 

Sieviete "Knicks" klubam rakstījusi, ka sākotnēji devās uz Porziņģa dzīvokli, lai dabūtu basketbolista autogrāfu vēlā vakara stundā. Vēlāk viņa arī nosūtījusi fotogrāfijas, kurās redzami plēsti mati un lauzts deguna skrimslis. Kā rakstījusi cietusī, tad viņai nācās samaksāt 10 000 dolāru, lai veiktu operāciju. 

Sieviete "Knicks" klubam rakstījusi, ka pēc notikušā incidenta Porziņģis esot bijis mīļš un gādīgs. "Viņš piedāvāja samaksāt man, lai gan sākotnēji to pat neprasīju. Es kā "Knicks" līdzjutēja nevēlos, lai viņam būtu nepatikšanas. Pēc notikušā es izbaudīju mūsu kopīgo laiku. Paliku pie viņa līdz pat nākamās dienas 11:00 no rīta," rakstījusi sieviete. 

Cietusī "Knicks" klubam arī pieprasījusi, lai tas viņai sagādā jaunu apavu pāri, kuru viņa atstājusi Porziņģa dzīvoklī. Apavi esot bijuši oranžā un pelēkā krāsā. 

Savukārt Porziņģa advokāts Rolands Riopells norāda, ka viņa klients pilnībā noraida izskanējušās apsūdzības.

"Mēs 2018.gada 20.decembrī tiesībsargājošajām iestādēm paziņojām par apsūdzētājas pārspīlētajām prasībām. Tāpat pirms vairākiem mēnešiem mēs par uzsākto izmeklēšanu informējām NBA," teica advokāts, atturoties no jebkādiem komentāriem.

Porziņģa advokāts sievieti nosauca par morāli nestabilu, lai gan viņa esot gaiša personība. 

Komentāri (9)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām