O, 27.09.2022.

Medijs: NBA būtu aizliegusi Porziņģa maiņas darījumu, ja būtu pārliecība par viņa vainu

Apollo.lv
Medijs: NBA būtu aizliegusi Porziņģa maiņas darījumu, ja būtu pārliecība par viņa vainu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Kristaps Porziņģis
Kristaps Porziņģis Foto: AFP/SCANPIX

Gadījumā, ja Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vadībai būtu stingra pārliecība par laviešu basketbolista Kristapa Porziņģa vainu izvarošanas skandālā, tad tā būtu aizliegusi maiņas darījumu, kurā latvietis no Ņujorkas "Knicks" kluba pārcēlās uz Dalasas "Mavericks" vienību, vēsta "The New York Times". 

Portāls Apollo jau vēstīja, ka Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Dalasas "Mavericks" spēlētājs Kristaps Porziņģis ticis apsūdzēts sievietes izvarošanā. 

Basketbola apskatnieks Marks Steins ziņo, ka līgas vadība uzreiz būtu aizliegusi darījumu, ja tai būtu stingra pārliecība Porziņģa vainā. Tādēļ arī līgas vadība ir Porziņģa pusē. 

Abu komandu maiņas darījuma sākuma stadijā "Knicks" klubs neesot sniedzis patieso informāciju par basketbolista situāciju. Lai gan sākotnēji izskanēja informācija par to, ka "Mavericks" klubs ir informēts par izvarošanas lietu, taču izrādās, ka Ņujorkas vienība šo informāciju ir slēpusi.

"Knicks" un Dalasas kluba sarunās netika lietots vārds izvarošana, bet gan izspiešana. Arī līgas vadība esot zinājusi, ka Porziņģis ir bijis iesaistīts izspiešanas skandālā, taču par izvarošanas lietu ziņu nav bijis. 

Steins arī atzina, ka NBA vadība pagaidām ietur pauzi attiecībā pret Porziņģa sodīšanu. 

"NBA šobrīd nogaida kā izvērtīsies turpmākā izmeklēšana, pirms pieņemt kādu lēmumu attiecībā pret Porziņģi."

Galerija: Kristaps Porziņģis - jaunais Dalasas "Mavericks" basketbolists

Jāpiemin, ka līgai, saskaņā ar spēlētāju asociācijas (NBAPA) kopīgo politiku par seksuāla rakstura uzbrukumiem, ir tiesības pat atstādināt spēlētāju no dalības līgā, ja uzskata to par vajadzīgu.

Astoņus mēnešus pēc tam, kad 29 gadus veco sievieti it kā esot izvarojis Porziņģis, viņa sākotnēji vērsusies pie basketbolista toreizējā kluba Ņujorkas "Knicks". Sieviete no kluba esot pieprasījusi 68 000 dolāru. Klubs sievietei atteicis, kā arī ieteica runāt ar basketbolista pārstāvjiem. Arī sākotnēji cietusī sieviete Ņujorkas policijai nebija iesniegusi ziņojumu par nodarījumu. 

Porziņģa advokāts Rolands Riopells norāda, ka viņa klients pilnībā noraida izskanējušās apsūdzības. Kā arī Riopells sievieti nosaucis par morāli nestabilu.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu