Tukuma pusē pazudušu vīrieti likumsargiem palīdz atrast balta kaza

A goat peers out of its enclosure at the so-called Green Week (Gruene Woche) Agriculture and food Fair in Berlin on January 21, 2012. Romania is this year's guest of of honour. AFP PHOTO / JOHN MACDOUGALL

FOTO: SCANPIX

Otrdien, 9. aprīlī, Tukuma novadā veiksmīgi atrasts mežā kopā ar kazu apmaldījies vīrietis, informēja Valsts policijas Zemgales reģionālās pārvaldes speciāliste Ieva Sietniece.

Ap plkst. 12.00 kāda sieviete policijai ziņojusi, ka viņas 1963. gadā dzimušais tēvs iepriekšējā dienā bija devies uz apmēram desmit kilometrus attālu ciemu Kandavas novadā, lai iegādātos kazu, taču nav atgriezies mājās.

"Meitai izdevās telefoniski sazināties ar tēvu un noskaidrot, ka viņš ir iegādājies kazu un atpakaļceļā iegājis mežā un aizmidzis, bet pamostoties vairs nav zinājis, kurā virzienā iet un apmaldījies, līdz zaudējis spēju patstāvīgi pārvietoties," notikušo aprakstīja Sietniece.

1

Policisti mēģināja vīrieti atrast ar skaņas sirēnu palīdzību, taču viņa telefons bija izlādējies, un vairs nebija iespējams ar viņu sazināties. Noskaidrojot telefona iespējamo atrašanās vietu, tika sākta meža pārmeklēšana.

Ap plkst. 16.15 meklētais mežā veiksmīgi atrasts un nodots mediķu aprūpē.

Sietniece skaidroja, ka atrašanu sekmēja baltā kaza, kas bija labi saskatāma no attāluma. 

1