Aleksandrs Samoilovs par dzīvi Ēgiptē: Sievu un bērnus klātienē nesatikšu piecas nedēļas

Pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Latvijas vadošais pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs pašreiz atrodas Ēģiptē, kur vada tūrisma un aktīvās atpūtas nometni "Beach Box Camps" cilvēkiem, kas mīl pludmales volejbolu. Kā izdevumam "Vakara Ziņas" atklāj sportists, tagad viņš ģimeni nesatiks piecas nedēļas. 

Kopumā Samoilovs Ēģiptē periodiski dzīvo jau 12 gadus, īrē tur dzīvokli un kļuvis Mamsha rajonā par "savējo". Pēc nometnes Ēģiptē Samoilovs dosies uz Ķīnu, kur sāksies sezonas Pasaules kausa otrais posms, savukārt pēc tam - katru otro nedēļu braucieni un sacensības kādā pasaules valstī.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aleksandrs Samoilovs (@samoilovs) on

Kā atzīst sportists, viņa aktīvais dzīves ritms neļauj vairs tik bieži satikt ģimeni. 

"Mājās pēdējo reizi biju marta beigās. Sievu un bērnus klātienē nesatikšu piecas nedēļas. Beidzamos četrus gadus sieva ar bērniem brauca regulāri ar mani kopā uz treniņiem Ēģiptē, jo šeit ir ļoti labi apstākļi.

Mēs Hurgadā dzīvojam pie pašas pludmales, un te visu laiku ir saule un ūdens. Te ir ļoti komfortabli. Mums visiem pludmales volejbolistiem te ir mājas – gan Mārtiņam Pļaviņam, gan Jānim Šmēdiņam, gan Edgaram Točam. Sievas ar bērniem visu laiku brauc mums līdzi. Bet šajā reizē mana sieva vairs nevarēja doties līdzi. Viņa pēc profesijas ir ortodonte.  Tagad, kad dēli ir paaugušies, lai viņa nezaudētu zināšanas un kvalifikāciju, vajadzēja sākt strādāt. Turklāt viņa saņēma negaidītu darba piedāvājumu, un ģimenē pieņēmām lēmumu, ka viņa sāks strādāt. Mūsu ģimenē viss ir samenedžēts, jo, kamēr sieva strādā, bērnus pieskata vecmāmiņa.

Ir jau smagi man bez ģimenes, bet ir 21. gadsimts un varam katru dienu sazvanīties ar videozvanu palīdzību, taču dēli visu laiku man vaicā, kad es atbraukšu.

Kā atzīst sportists, viņu apmierina situācija, ka viņš neatrodas vienā valstī. "Psiholoģiski ir vieglāk, ja dzīvo pēc režīma. Ja dzīve ir neparedzama un spontāna, tad sanāk daudz vairāk ļauties emocijām."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aleksandrs Samoilovs (@samoilovs) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aleksandrs Samoilovs (@samoilovs) on

Uz augšu
Back