Amatu pamet VARAM valsts sekretārs Muciņš (1)

Papildināts
LETA
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretārs Rinalds Muciņš.
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretārs Rinalds Muciņš. Foto: Ieva Makare/LETA

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) valsts sekretārs Rinalds Muciņš iesniedzis atlūgumu, apstiprināja ministrijas pārstāve Agnese Vārpiņa.

Pats Muciņš sacīja, ka šādu lēmumu pieņēmis, jo valsts pārvaldē strādājis jau 23 gadus.

"Jūtu, ka ir laiks pārmaiņām un esmu gatavs citiem izaicinājumiem," teica Muciņš. Vienlaikus viņš nekomentēja vai savas turpmākās darba gaitas varētu turpināt valsts sektorā vai kur citur.

Muciņš norādīja, ka valsts sekretāra iecelšanai ir divi scenāriji - atklāts amata konkurss vai arī kāda pašreizējā ministrijas darbinieka izraudzīšanās.

Amatpersonas ieskatā VARAM esot pietiekami daudz profesionāļu, kas šo amatu varētu ieņemt, taču par to lēmums būs jāpieņem ministram Jurim Pūcem (AP).

Pēc Vārpiņas paustā, ministrs patlaban vēl neesot izlēmis, kādā procedūrā izraudzīsies topošo valsts sekretāru.

Muciņš VARAM valsts sekretāra pienākumus pildīja kopš 2016. gada februāra. Pirms tam viņš divus gadus bija Valsts reģionālās attīstības aģentūras direktors, bet no 2010. līdz 2014. gadam strādāja Veselības ministrijā kā padomnieks un valsts sekretārs.

Kopumā valsts pārvaldē dažādus amatus Muciņš ieņēmis jau kopš 1995.gada.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu