Sestdienas horoskops: 20. aprīlis

Zirgs.

FOTO: Ieva Lūka/LETA

Horoskops sestdienai, 20. aprīlim.

AUNS Šobrīd gribēsi tik vien kā pabūt mierā un klusumā. Ikdienas steiga būs atstājusi ietekmi uz tavu nervu sistēmu, līdz ar ko šobrīd vēlēsies pienācīgi atpūsties. Mīļotais cilvēks zinās kā palīdzēt tev relaksēties.

VĒRSIS Kāds Vērsis var cīnīties ar iekšējām pretrunām, psiholoģiskām niansēm. Tev būs nepieciešams izrunāties, ar kādu uzticamu cilvēku, gūt viņa morālo atbalstu, neitrālu skatījumu uz tavām problēmām.

DVĪŅI Labprāt baudīsi brīvo laiku, pavadot to radošu, jautru cilvēku sabiedrībā. Nav izslēgts, ka inovatīvās noskaņas mudinās jaunas idejas, kuras nākotnē var materializēties taustāmos, perspektīvos projektos.

VĒZIS Tu gatavosies Lieldienām, cerot sagādāt saviem tuviniekiem krāšņus, atmiņā svētkus. Saskarsmē ar mīļoto var rasties nelielas domstarpības naudas lietās, taču tās ātri vien pagaisīs kā nebijušas.

LAUVA Slinkums tā vien vilinās palīdzēt tiem, kuri nedara neko, taču tev var būt priekšā gana daudz saimniecisko pienākumu. Esi vien apzinīgs un paveic nepieciešamo. Padarītais radīs patiesu gandarījumu.

JAUNAVA Velti dienu sev! Ja gribi, droši dodies uz kādu izklaides pasākumu vai arī izbaudi SPA procedūru burvību. Kopdzīvē ar laulāto prasīsi ienest jaunas vēsmas, piešķilt kaislei jaunu dzirksti.

SVARI Lielu daļu uzmanības veltīsi saimnieciskajiem darbiem. Kāds Svaru zīmes pārstāvis var nolemt aktīvi pievērsties mājas interjera uzlabošanai. Pirms ko uzsāc, pakonsultējies ar otro pusīti.

SKORPIONS Skaļi, sabiedriski pasākumi nebūs domāti tev. Daudz labprātāk laiku pavadīsi klusā, ģimeniskā noskaņā. Dienas pirmajā pusē var rasties filozofiskas pārdomās par profesionālajiem nākotnes plāniem.

STRĒLNIEKS Tu neapšaubāmi nebūsi nekāds mājās sēdētājs, tieksies aktīvi pavadīt brīvdienu, satikt paziņas, baudīt aizraujošu atpūtu. Zvaigznes šodien iesaka būt atturīgākam ar grādīgo dziru lietošanu.

MEŽĀZIS Šodien nevajadzētu cilāt sarežģītus attiecību jautājumus. Labāk velti laiku kam jautram, bezrūpīgam. Tev lieti noderēs pozitīvas emocijas, jo nedēļas laikā sevī būsi sakrājis daudz uztraukumus.

ŪDENSVĪRS Pratīsi uzlabot attiecības ar ģimenes locekļiem. Jo īpaši saskanīgs kontakts veidosies ar atvasītēm. Savukārt, tevis un otrās pusītes starpā var pieaugt kaisle, kas vakara noskaņu padarīs patiesi romantisku.

ZIVIS Būsi diezgan tramīgs, viegli izprovocējams uz strīdiem. Saskarsmē ar apkārtējiem centies būt nedaudz iejūtīgāks, viņi nav vainīgi, ka tev šobrīd oma nav no labākajām. Zvaigznes iesaka atpūtu pie dabas krūts!

Uz augšu