Bijušais futbolists van der Vārts nolēmis pievērsties šautriņmešanai

Rafaels van der Vārts

FOTO: AP/Scanpix

Bijušais Nīderlandes futbola izlases pussargs Rafaels van der Vārts nolēmis pievērsties šautriņmešanai un nākammēnes viņš startēs divos Lielbritānijas Darts organizācijas (BDO) turnīros.

Van der vārts, kuram ir 36 gadi, pieteicies maija sākumā Dānijā gaidāmajiem BDO "Open" un "Masters" turnīriem, vēsta "Darts News". Jau iepriekš viņš ar labiem panākumiem piedalījies dažādos slavenību šautriņmešanas turnīros.

Bijušais futbolists pašlaik dzīvo tieši Dānijā, jo viņš ir attiecībās ar Nīderlandes izlases handbolisti Estavanu Polmanu, kura spēlē dāņu klubā "Esbjerg".

Van der Vārts par karjeras beigām paziņoja pērn. Kā futbolists viņš pārstāvēja tādus klubus kā Amsterdamas "Ajax", Madrides "Real", Totenhemas "Hotspur" un Hamburgas SV, kur kādu brīdi bija arī Latvijas uzbrucēja Artjoma Rudņeva komandas biedrs.

Kopā ar Nīderlandes valstsvienību van der Vārts 2010.gadā sasniedza Pasaules kausa finālu, bet kopumā viņš izlasē 109 spēlēs guva 25 vārtus. Viņš piedalījās trīs Eiropas čempionātos un divos Pasaules kausos.

Uz augšu