Pirmdienas horoskops: 22. aprīlis

Saules lācis. Ilustratīvs attēls

FOTO: Reuters/ScanPix

Horoskops pirmdienai, 22. aprīlim.

AUNS Otrajās Lieldienās meklēsi iespējas pabūt kopā ar ģimeni, vienlaikus izvairoties no skaļiem sabiedriskiem pasākumiem. Saskarsmē ar mīļoto valdīs patīkama gaisotne. Vakars solās būt patiesi romantisks.

VĒRSIS Prātu nodarbinās praktiski jautājumi. Nav izslēgts, kaldināsi jaunas idejas, domās centīsies apjaust tos resursus, kuri būs nepieciešami plānoto ieceru īstenošanai. Atvasītes priecēs ar savu rāmo uzvedību.

DVĪŅI Rosīsies pa māju. Iespējams, gatavosies viesu uzņemšanai. Šodien piedzīvotais radīs jautru, bezrūpīgu omu. Attiecībās ar otro pusīti vēlēsies veicināt atklātību, kura palīdzētu skaidrāk apzināties vienam otra vēlmes.

VĒZIS Rīta pusē tev var būt nopietnāka saruna ar mīļoto. Centies it visā saglabāt vēsu prātu, neļauties mirkļa emociju uzplūdiem. Pēcpusdienā labprāt ļausies filozofiskām pārdomām par dzīvi.

LAUVA Tu ļausi mājiniekiem diktēt dienas plānus. Ja atvasītes nolemj, droši varat doties uz svētku pasākumiem pilsētā. Saskarsmē ar otro pusīti liela nozīme būs iecietīgumam un spējai paturēt savu viedokli pie sevis.

JAUNAVA Būsi pacilātā garastāvoklī, kas neapšaubāmi ļaus uzturēt saskanīgas attiecības ar mājiniekiem. Pilnīgi iespējams, kļūsi par iniciatoru, kādam izklaides pasākumam, kuru organizēsi pie sevis mājās.

SVARI Dienas gaita var izrādīties saspringta. Iespējams, saskarsmē ar laulāto var parādīties nesaskaņas, kuras neizdosies tā uzreiz atrisināt. Taču tas nenozīmē, ka metīsi plinti krūmos, būsi noskaņots panākt savu.

SKORPIONS Lielisks brīdis, lai pabūtu kopā ar mājiniekiem, atpūstos no ikdienas steigas, uztraukumiem. Ja vēlies paveikt ko lietderīgu, paskaties, vai nav nepieciešams viest zināmas pārmaiņas nedēļas plānotajos darbos.

STRĒLNIEKS Dienas pirmajā pusē apkārt notiekošo uztversi pārlieku saasināti. Necenties apkārtējos par katru cenu pārliecināt par savu taisnību. Mēģini būt diplomātiskāks, pretimnākošāks.

MEŽĀZIS Vēlmes var izrādīties pretrunā šā brīža iespējām. Visticamāk, kāroto nāksies atlikt uz kādu laiku. Tevi šobrīd priecēs saskanīgās attiecības ar atvasītēm un mīļoto cilvēku.

ŪDENSVĪRS Tu šodien atpūtīsies uz nebēdu. Mācēsi uzlabot omu ne tikai sev, bet arīdzan apkārtējiem. Brīvajiem zīmes pārstāvjiem var rasties labas iespējas sastapt tikpat interesantu pretējā dzimuma pārstāvi.

ZIVIS Tev brīvdiena nozīmēs iespēju mierīgi izbaudīt mājas atmosfēru, nesteidzīgi pārlasīt jaunākās ziņas, izrunāties ar otro pusīti. Šodien vēlams atturēties no veikalu apmeklējumiem.

Uz augšu