Hārtlijs par CSKA: Bagātos klubus nemīl nevienā līgā

Bobs Hārtlijs un Omsaks "Avangard" hokejisti

FOTO: www.hawk.ru

Omskas "Avangard" galvenais treneris Bobs Hārtlijs pēc Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas finālsērijas trešās spēles pret Maskavas CSKA atzina, ka bagātos un ilgtermiņā spēcīgos klubus nemīl nevienā līgā. 

"Avangard" komanda finālsērijas trešajā mačā ar 0:2 savā laukumā piekāpās CSKA, kas sērijā līdz četrām uzvarām ir priekšā ar 3-0. 

"Par "Avangard" vairāk fano, nekā CSKA komandu? Visās līgās ilgākā laika periodā bagātos un spēcīgos klubus nemīl," portālam "championat.com" atzina Hārtlijs.

"Mēs augstu vērtējam visu līdzjutēju atbalstu, īpaši, ņemot vērā to, ka mēs no Omskas pārcēlāmies uz Balašihu. Mūsu mazā arēna ir kļuvusi par lielisku vietu lielajā profesionālajā sportā. Spēļu laikā mums ir ārkārtīgi laba atmosfēra."

CSKA ir viens no turīgākajiem klubiem KHL. Līgas 53 vislabāk pelnošo spēlētāju sarakstā 11 hokejisti ir no CSKA komandas. 

Sērijas ceturto spēli, kas var būt arī pēdējā, abas komandas aizvadīs piektdien Balašihā. 

"Nezinu kā ir KHL, vai kādai komandai ir izdevies atspēlēties no 0-3, bet, ja godīgi, mani tas īpaši nesatrauc," norādīja Hārtlijs. "Mums pats galvenais ir atspēlēties un mēs to arī centīsimies izdarīt. Ar spēli esmu apmierināts, bet ne ar rezultātu. Šādās reizēs sniegums netiek vērtēts. Svarīgs ir rezultāts."

Uz augšu