Kuruca "Nets" piedzīvo zaudējumu sērijas trešajā spēlē

Rodions Kurucs
Rodions Kurucs Foto: Reuters/ScanPix

Latviešu basketbolista Rodiona Kuruca pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Bruklinas "Nets" aizvadītajā naktī piedzīvoja zaudējumu izslēgšanas spēļu pirmās kārtas trešajā spēlē pret Filadelfijas "76ers" ar 131:115.

Pateicoties uzvarai, "76ers" vienība atrodas vadībā sērijā līdz četrām uzvarām ar 2-1.

Spēli labāk iesāka Filadelfijas komanda, kura pēc pirmajām 12 minūtēm atradās vadībā ar 32:24. Spēles otrā un trešā ceturtdaļa aizritēja līdzīgā cīņā, taču noslēdzošajā ceturtdaļā pārliecinošāk atkal nospēlēja viesi, kuri visā spēlē svinēja uzvaru ar 16 punktu pārsvaru.

Latviešu basketbolists Rodions Kurucs šajā spēlē laukumā pavadīja 19 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā guva 3 punktus un izcīnīja piecas atlēkušās bumas. Kuruca rēķinā vēl viena rezultatīva piespēle.

Lielisku spēli "76ers" rindās aizvadīja Tobias Hariss, kurš guva 29 punktus, kā arī izcīnīja 16 atlēkušās bumbas. Bens Simonss pievienoja 31 punktu un 9 rezultatīvas piespēles.

Jāpiemin, ka šajā spēlē Filadelfija sastāvā nespēlēja tās līderis Džoels Embīds.

Sērijas ceturtā spēle norisināsies rīt Bruklinā.