"Sharks" komanda fantastiski atspēlējas un sasniedz nākamo kārtu (1)

Sanhosē "Sharks" hokejisti
Sanhosē "Sharks" hokejisti Foto: AP/Scanpix

Sanhosē "Sharks" komanda trešdien trešajā trešdaļā īsā laikā guva četrus vārtus un sasniedza Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otro kārtu.

Rietumu konferences ceturtdaļfināla septītajā spēlē "Sharks" vienība ar 5:4 papildlaikā savā laukumā pārspēja pagājušā gada finālisti Vegasas "Golden Knights", sērijā līdz četrām uzvarām triumfējot ar 4-3.

Vēl trešās trešdaļas vidusdaļā Sanhosē hokejisti atradās iedzinēja lomā ar 0:3, bet tad četru minūšu laikā guva četrus vārtus un pārņēma vadību. 47 sekundes līdz pamatlaika beigām Džonatans Maršeso panāca izlīdzinājumu un cīņa turpinājās papildlaikā.

Pagarinājuma priekšpēdējā minūtē "Sharks" spēlētājs Bārklijs Gudrovs meistarīgi apspēlēja pieredzējušo "Golden Knights" vārtsargu Marku Andrē Flerī, atnesot savai komandu uzvaru visā sērijā.

Rietumu konferences pusfinālā "Sharks" spēkiem mērosies ar Kolorado "Avalanche".

Tikmēr Austrumu konferences pusfinālu sasniedza Bostonas "Bruins", kas sērijas septītajā mačā ar 5:1 savā laukumā sagrāva Toronto "Maple Leafs".

Par spēles spožāko zvaigzni tika atzīts "Bruins" vārtsargs Tūka Rasks, kurš atvairīja 32 pretinieku metienus.

Otrajā kārtā "Bruins" spēlēs ar Latvijas vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvēto Kolumbusas "Blue Jackets".