Šteinboram "sausā" uzvara Polijas čempionāta mačā

CopyDraugiem X Whatsapp

Latvijas izlases vārtsargs Pāvels Šteinbors ceturtdien izcīnīja "sauso" uzvaru Polijas futbola čempionāta mačā.

Vārtsarga pārstāvētā Gdiņas "Arka" otrā ešelona mačā ceturtdien savā laukumā ar rezultātu 2:0 (1:0) pārspēja Legņicas "Miedž".

Šteinbors laukumā pavadīja visas 90 minūtes un pāris reizes glāba mājiniekus no vārtu zaudējuma.

Tikmēr zaudējumu piedzīvoja Latvijas izlases aizsarga Igora Tarasova pārstāvētā Vroclavas "Šlask", kas savu skatītāju priekšā ar 1:2 (1:0) piekāpās Zabžes "Gornik" komandai, otrajā puslaikā nenosargājot vienu vārtu pārsvaru.

Tarasovs šo spēli iesāka no rezervistu soliņa un laukumā devās 64.minūtē, turklāt cīņas izskaņā pamanījās nopelnīt arī dzelteno kartīti.

Polijas čempionāta otrā posma otrajā grupā Vroclavas "Šlask" ar 32 punktiem 32 mačos ir sestā, kamēr Gdiņas "Arka" iekrājusi par punktu mazāk un ir septītā starp astoņām komandām.

Pēc pirmajā posmā aizvadītajām 30 spēlēm čempionāts tika sadalīts divās daļās - čempiontitulu sadalīs astoņi vadošie klubi, kamēr pārējie astoņi cīnīsies par vietas saglabāšanu elites divīzijā.