"Blues" vētrainā trešajā periodā nodrošina uzvaru un atgūst vadību sērijā pret "Stars"

Sentluisas "Blues" hokejisti
Sentluisas "Blues" hokejisti Foto: Reuters/ScanPix

Sentluisas "Blues" komanda pirmdien svinēja uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa Rietumu konferences pusfināla trešajā mačā, sērijā atgūstot vadību.

"Blues" viesos ar rezultātu 4:3 (1:1, 1:0, 2:2) pārspēja Dalasas "Stars", sērijā līdz četrām uzvarām panākot 2-1.

Pirmajā periodā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem - vispirms viesiem precīzi meta Džeidens Švarcs, bet laukuma saimniekiem ar raidījumu mērķī atzīmējās Aleksandrs Radulovs. Otrajā periodā pēc Tailera Bozeka metiena "Blues" ieguva vadību jau ar 2:1.

Spēles pamatlaika pēdējās minūtēs katra komanda guva pa diviem vārtiem. Sākumā Endrū Kogliāno panāca neizšķirtu, bet Alekss Pjetrandželo vēlreiz atguva vadību viesiem.

Aptuveni četras minūtes pirms pamatlaika beigām Tailers Segins vēlreiz panāca neizšķirtu, bet pēdējais vārds šajā mača piederēja viesiem, jo minūti un 38 sekundes pirms trešā perioda beigām Patriks Marūns savāca ripu no aizvārtes un pārcēla pāri pretinieku vārtsargam.

"Blues" komanda šajā Stenlija kausa izcīņā vēl nav zaudējusi izbraukuma spēles.

"Nevaru izskaidrot. Visas sezonas garumā esam bijusi laba izbraukuma komanda. Bijām agresīvi un noteicām spēles toni," teica "Blues" galvenais treneris Kreigs Berubē.

Spēles ceturtā spēle notiks trešdien Dalasā.

Otrā Rietumu konferences pusfinālā Kolorādo "Avalanche" un Sanhosē "Sharks" cīnās neizšķirti 1-1.

Pērn Stenlija kausā triumfēja Vašingtonas "Capitals", kas finālsērijā ar 4-1 pārspēja debitanti Vegasas "Golden Knights", pirmo reizi vēsturē kļūstot par NHL čempioni. Šīs abas komandas jau izstājušās no šīs sezonas Stenlija kausa izcīņas.