Joprojām nav iesniegts atzinums par Deglava tilta tehnisko stāvokli (5)

LETA
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Slēgts Augusta Deglava tilts
Foto: Slēgts Augusta Deglava tilts Foto: Jānis Škapars/TVNET

Līdz darba dienas beigām Rīgas domes Satiksmes departaments Būvniecības valsts kontroles birojam (BVKB) vēl nav iesniedzis atzinumu par Augusta Deglava pārvada tehnisko stāvokli, noskaidroja aģentūra LETA.

Pēc departamenta pārstāve Unas Ahunas-Ozolas teiktā, SIA "Inženierbūve" patlaban vēl atzinumā veic redakcionālus uzlabojumus, lai tie būtu noformēti atbilstoši BVKB vēstulē norādītajam. Atzinumus elektroniskā veidā plānots nosūtīt šovakar.

Kā ziņots, 25. aprīļa rītā plkst. piecos pēc iekšlietu ministra rīkojuma satiksmei tika slēgts Deglava ielas pārvads.

Kā iepriekš informēja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, tilts tiks slēgts līdz brīdim, kad Rīgas dome iesniegs BVKB dokumentus, lai tas varētu pārliecināties par šī objekta drošību.

BVKB no departamenta gaida sertificēta būvspeciālista sagatavotu tehniskās apsekošanas atzinumu, kam ir jāsatur informācija par bojāto konstrukciju izpēti un uz aprēķiniem balstīti secinājumi par tilta ekspluatācijas pieļaujamību. Tehniskās apsekošanas atzinums izstrādājams, ietverot konkrētas normatīvajos aktos minētās prasības.

Rīgas domes pārstāvji uzskata, ka tilta slēgšanai nav pamata.

Foto: Slēgts Augusta Deglava tilts

Foto: Kā izskatās avārijas stāvoklī esošais Deglava tilts 

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu