Video: Rumānijā viesuļvētra paceļ gaisā autobusu ar pasažieriem

FOTO: скриншот

30. aprīlī Rumānijas dienvidos pie Dražnas ciema "uzdarbojās" milzīgs tornado. Daudzi autovadītāji, kuri tobrīd braukuši, kļuvuši par šīs stihijas lieciniekiem un dalījušies ar video, kāds pasažieru autobuss pat ticis pacelts gaisā, vēsta ziņu portāls "Postimees".

Kādi svētceļnieki, kas no klostera devušies ar autobusu tornado esot izjutuši paši uz savas ādas. Vienā ceļa posmā dabas stihija pietuvojusies ļoti tuvu ceļam un pacēlusi šo pasažieru autobusu, iemetot to laukā. No 39 pasažieriem ievainoti tika 12, no kuriem pieci atrodas slimnīcā.

Cietušie medijiem atklāj, ka kaut ko tādu līdz šim bija redzējuši tikai filmās, kad viesuļvētra var pacelt autobusu gaisā. Pasažieriem esot bijusi sajūta, ka lido lidmašīnā. Transportlīdzeklim neesot bijusi iespēja pat pagriezties un doties pretējā virzienā, jo tas esot noticis nekavējoties. Viens mirklis - autobuss ir gaisā, nākamajā - jau iemests laukā.

Metereologs Mihajs Timuss vēstīja medijiem, ka vēja ātrums viesuļvētrai ir reģistrēts aptuveni 90 kilometri stundā. Viņš atzīst, ka pēc aculiecinieku video, ātrums izskatās ievērojami lielāks.

Viens no cietušajiem pasažieriem dalījies ar video no notikuma brīža:

Sociālajos tīklos ar tornado dalījušies citi autovadītāji:

Uz augšu