Kariņš izteicis līdzjūtību lidmašīnas ugunsgrēkā Maskavā bojāgājušo ģimenēm un draugiem

Premjerministrs Krišjānis Kariņš.

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) ir izteicis līdzjūtību cilvēkiem, kuru ģimenes locekļi vai draugi svētdien gāja bojā lidmašīnas ugunsgrēkā Maskavas Šeremetjevas lidostā.

“Dziļākā līdzjūtība cilvēkiem Maskavā, kas zaudējuši savus radiniekus vai draugos “Aeroflot” lidmašīnas ugunsgrēkā,” teikts Kariņa publicētajā ierakstā mikroblogošanas vietnē “Twitter”. Ierakstu papildina arī mirkļbirka “SU1492”, kas ir degušās lidmašīnas modeļa numurs.

Jau vēstīts, ka Maskavas Šeremetjevas lidostā svētdien avārijas nolaišanās laikā aizdegusies iekšzemes reisa pasažieru lidmašīna ar 78 cilvēkiem, un no viņiem gājis bojā 41 cilvēks, liecina Krievijas Izmeklēšanas komitejas sniegtā informācija. Vairāki cilvēki ievainoti.

» Lidmašīnas ugunsgrēkā Šeremetjevas lidostā bojā gājis 41 cilvēks

Pēc Šeremetjevas lidostas sniegtās informācijas, Krievijas nacionālās aviokompānijas "Aeroflot" lidmašīna "Sukhoi Superjet 100" ar 73 pasažieriem un pieciem apkalpes locekļiem pacēlusies no Šeremetjevas lidostas, lai dotos uz Murmansku, taču apkalpe ziņojusi par tehnisku problēmu un nolēmusi atgriezties.

Lidmašīna veikusi "cieto" nolaišanos uz skrejceļa.

Pēc informēta avota teiktā, lidmašīnai radušās tehniskas problēmas, tāpēc piloti nolēmuši atgriezties lidostā, taču nolaišanās laikā aviolainera šasija un priekšgals atsitušies pret skrejceļu un lidmašīna aizdegusies, jo degvielas tvertnes bijušas pilnas. Turklāt bija pazuduši radiosakari ar dispečeriem.

Uz augšu