O, 27.09.2022.

Megana un Harijs atrāda karalisko bēbīti

Apollo.lv
Megana un Harijs atrāda karalisko bēbīti
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
Foto: AP/Scanpix

Saseksas hercogi 6. maijā plkst. 5.26, beidzot satika savu pirmo atvasīti - 3,2 kilogramus smagu dēliņu. Hercogiene Megana lauzusi britu karaliskās ģimenes sieviešu tradīciju savus bērnus dzemdēt Svētās Marijas slimnīcas Lindo spārnā Londonā. Arī par bērna dzimšanu pāris paziņoja ar "Instagram" konta palīdzību un prinča Harija nelielo interviju, ko sniedza BBC. Tomēr solītais makā krīt un faniem ir iespēja ieraudzīt mazo brīnumiņu!

Trešdien, 8. maijā, Saseksas hercogi atrādījuši visai pasaulei savu pirmdzimto. Fotogrāfijas iemūžinātas Svētā Džordža zālē, Vindzdoras pilī.

Hercogiene dēlu pasaulē laida Portlandas slimnīcā, Londonā, kurp ar savu vīru princi Hariju slepeni devās jau 5. maijā. Dzemdības esot ilgušas astoņas stundas, līdz pasaulē nācis pirmdzimtais - 3,2 kilogramus smags zēns. 

Foto: Reuters/AFP/AP/ScanPix

"Mums ir prieks paziņot, ka Meganai un man šorīt piedzimis zēns - ļoti veselīgs puika,"  televīzijas kameru priekšā Vindzoras pilī paziņojis jaunais tēvs.

"Māmiņai un bērnam klājas neticami labi. Tas ir apbrīnojamākais pārdzīvojums, kādu vien spēju iedomāties. Mana sieva ir varone!" 

Jaundzimušais princis, kuram vēl nav dots vārds, kļuvis par septīto pretendentu uz Apvienotās Karalistes troni pēc sava vectēva prinča Čārlza, viņa vecākā dēla prinča Viljama un viņa bērniem Džordža, Šarlotes un Luisa un sava tēva prinča Harija.

Foto: Reuters/AFP/AP/ScanPix

Saseksas hercogu pirmdzimtais vai pirmdzimtā nenēsās titulu "princis" vai "princese". Izrādās, viss nonāk pie Lielbritānijas karaliskās ģimenes zelta likuma, kurā teikts, ka tituli "princis", "princese" un "Viņa Karaliskā Augstība" tiek piešķirti monarha bērniem vai mazbērniem.

Princis Džordžs un princese Šarlote ir izņēmums. Tas tādēļ, ka princis Viljams ir nākamais rindā uz troni pēc sava tēva prinča Čārlza, kurš ieņems savas mātes karalienes Elizabetes II vietu. 2013. gadā karaliene noteica jaunu kārtību, kas oficiāli stājās spēkā 2015. gadā, divus mēnešus pirms Šarlotes dzimšanas.

Tas ļāva viņai piešķirt tādu pašu karalisko titulu kā Džordžam. Ja izmaiņas nebūtu veiktas, burvīgā mazā dāma būtu lēdija Šarlote Mountenbata-Vindzora.

Foto: Saseksas hercogi atrāda bēbīti

Saseksas hercogi jāvārdu viens otram teica 2018. gada 19. maijā, bet par hercogienes grūtniecību pasaule uzzināja oficiālā paziņojumā no Kensingtonas pils  - 2018. gada 15. oktobrī. 

Foto: Karaliskās kāzas: princis Harijs un Megana

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu