Dženifera Anistone 50 gadu vecumā pozē kailām krūtīm

Dženifera Anistone

FOTO: Reuters

Dženifera Anistone ir viena no tām pasaulslavenajām zvaigznēm, kuras gadu gaitā saglabā savu fantastisko izskatu. Šoreiz aktrise atkal lika faniem jūsmot, pozējot žurnāla “Harper`s Bazaar” jaunākajam numuram.

Žurnāls publiskoja vairākas fotogrāfijas, kurās Anistone atrādīja savu lielisko formu. Vienā no foto aktrise pozē kleitā ar pamatīgu dekoltē un dziļu izgriezumu. Aktrise, kurai aiz muguras ir attiecības ar Bredu Pitu un Džastinu Terū, atklāti runāja par mīlestību, karjeru, kā arī atzīmēja, ka, neskatoties uz savu vecumu, viņa ir tā pati “Džena” kas iepriekš – tikai mazliet mazāk pārsteidzoša.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Harper's BAZAAR (@harpersbazaarus) on

Turklāt, daudziem faniem par prieku, Anistone izlēma pozēt kailām krūtīm, tās piesedzot vien ar rokām. Koptēlu viņa papildināja ar īsiem šortiem, melnām zeķbiksēm un augstpapēžu kurpēm. Viņa atzīmēja, ka šādās bildēs nav nekas aizskarošs, iesakot cilvēkiem nekautrēties no sava ķermeņa.

“Jā, vienā no uzņēmumiem es pozēju bez krūštura. Bet tur nav nekā aizskaroša. Es domāju, ka mūsu ķermeņi ir skaisti un mums ir jājūtas komfortabli, neatkarīgi no vecuma,” intervijas pieteikumā bilda aktrise.

Kā zināms, 11. februārī aktrise svinēja 50 gadu jubileju. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Harper's BAZAAR (@harpersbazaarus) on

Uz augšu