T 28.10.2020.

9. maija pasākumu laikā daudzviet Rīgā ierobežos transportlīdzekļu satiksmi

Automašīnu sastrēgums. Ilustratīvs attēls

FOTO: Edijs Pālens / LETA

Saistībā ar tradicionālajiem 9. maija pasākumiem šodien vairākās vietās Rīgā tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme, informēja Rīgas domē.

Līdz plkst. 24 transportlīdzekļiem tiks aizliegts apstāties un stāvēt Raņķa dambja abās pusēs, posmā no Uzvaras bulvāra līdz Aleksandra Grīna bulvārim, Slokas ielas abās pusēs, posmā no Uzvaras bulvāra līdz Aleksandra Grīna bulvārim, kā arī Bāriņu ielas abās pusēs, posmā no Uzvaras bulvāra līdz Eduarda Smiļģa ielai.

Šādi ierobežojumi noteikti arī Uzvaras bulvāra abās pusēs, posmā no Slokas ielas līdz Ojāra Vācieša ielai, Ojāra Vācieša ielas abās pusēs, posmā no Uzvaras bulvāra līdz Mazajai Nometņu ielai, Mazās Nometņu ielas abās pusēs, posmā no Ojāra Vācieša ielas līdz Liepājas ielai un Hermaņa ielas abās pusēs, posmā no Ojāra Vācieša ielas līdz Bāriņu ielai.

No plkst. 16 līdz plkst. 18 šodien gaidāms gājiens pa maršrutu Aleksandra Grīna bulvāris - Uzvaras parks - Bāriņu iela - Uzvaras parks. Nepieciešamības gadījumā policija regulēs, ierobežos vai slēgs gājēju kustību un transportlīdzekļu satiksmi minētajās ielās.

Tāpat, saistībā ar pasākumu Maskavas namā, no plkst. 8 līdz plkst. 20 tiks aizliegts transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt Alfrēda Kalniņa ielas posmā no Marijas ielas līdz ēkai Alfrēda Kalniņa ielā 6.

Ielu seguma atjaunošanas darbu dēļ no šodienas plkst. 8 līdz 11.maija plkst. 22 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Jēzusbaznīcas ielas posmā un virzienā no Krasta ielas līdz Maskavas ielai.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajā ielas posmā, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā transporta satiksmi.

Darbu veikšanas laikā var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis.