Seksīgā Liene Ušakova caurspīdīgā apakšveļā dejo ap stieni un ļauj apskatīt apaļumus

Latviešu dziedātāja un radio balss Liene Ušakova sociālajos tīklos nekad nav kautrējusies erotiskos tērpos izrādīt savas pilnīgās formas- šoreiz viņa pārsteigusi fanus, atklājot un demonstrējot savu jauno hobiju. 

Kā pie trim publicētiem video raksta Ušakova, viņa ir pievērsusies pole dance jeb dejai uz pilona, piebilstot, ka šis horeogrāfijas veids ir lielisks, taču ļoti grūts. 

"Esmu ļoti kokaina un jāteic, ka tas nav sporta zālē dzelžus cilāt. Ceru, ka dejas ir jauns manas dzīves sākums. Ceru kļūt elastīgāka un sievišķīgāka! Vēlos uzlabot stāju. Mamma kopš bērnības biedē ar "zirneklīti" - lietiņu, kas uzvilkšanas gadījumā pīkst, ja staigā ar sakumpušu muguru. Manā plānā nav taisīt piruetes, lai gan nenoliedzami ko tādu mācēt ir augstākā klase. Deju placis saturas! Pagaidām tas viss, protams, ir ļoti neveikli, bet es ceru uz kaut ko foršu nākotnē. Man izdodas viss, ko ieņemu savā galvā!" vēstīja Ušakova.

Papildu daiļava publiskoja trīs video, kurā demonstrē savas deju prasmes, kā arī pavisam knapā apakšveļā un zeķubiksēs ļauj labi apskatīt savu pēcpusi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Léna Ushakova (@ushakovaonair) on

Komentāri pie fotogrāfijas gan nav pieejami, jo Ušakova faniem liegusi iespēju pie video atstāt viedokļus.