Sv, 25.09.2022.

NMPD no tā dēvētajām Uzvaras dienas svinībām slimnīcās nogādājis astoņus cilvēkus

NMPD no tā dēvētajām Uzvaras dienas svinībām slimnīcās nogādājis astoņus cilvēkus
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
Uzvaras parkā noliktās puķes
Uzvaras parkā noliktās puķes Foto: Paula Čurkste/LETA

Ceturtdien, 9. maijā, Neatliekamās medicīniskās palīdzība dienesta (NMPD) mediķi no tā dēvētajām Uzvaras dienas svinībām slimnīcās nogādāja astoņus cilvēkus, tostarp divas sievietes, kuras cieta ceļu satiksmes negadījumā, informēja dienests.

Slimnīcā tika nogādāti gados vecāki cilvēki saistībā ar pārmērīgu alkohola lietošanu, kā arī dažādām hroniskām saslimšanām, kuras pēkšņi saasinājušās.

» "Šodien Uzvaras parkā Eiropas dienu atzīmē?" 9. maijs sociālajos tīklos

Kā ziņots, ceturtdien Rīgā, Uzvaras pieminekļa apkārtnē, visu dienu norisinājās dažādi pasākumi par godu 74. gadadienai kopš Padomju Savienības Sarkanās armijas uzvaras pār nacistisko Vāciju Otrajā pasaules karā. Padomju laikos šajā datumā tika svinēta "Uzvaras diena". Tradicionāli daudzu krievvalodīgo vidū šī diena tiek atzīmēta arī Latvijā.

Kā jau ierasts, pasākumos Uzvaras pieminekļa apkārtnē piedalās vairāki desmiti tūkstoši cilvēku un tas izpelnās arī lielas sabiedrības daļas kritiku. Ik gadu policija pasākuma apmeklētājiem ir spiesta noformēt arī administratīvā pārkāpuma protokolus par atrašanos publiskā vietā stiprā alkohola reibumā, neatļautu urinēšanu un citiem pārkāpumiem.

Foto: 9. maijs Uzvaras parkā

Foto: 9. maijs Daugavpilī

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu