Liepājas iedzīvotāji nopludina savu versiju par Porziņģa skandalozo kautiņu (7)

Apollo.lv
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Kristaps Porziņģis
Kristaps Porziņģis Foto: AP/Scanpix

Izskanējusi versija par notikušo konfliktsituāciju, kurā iesaistīts arī Latvijas basketbolists un NBA kluba Dalasas "Mavericks" spēlētājs Kristaps Porziņģis. Internetā un dažādās privātajās sarakstēs nopludināts audio ieraksts, kurā kāds puisis sazinājies ar savu draudzeni, lai noskaidrotu kautiņa iemeslu, to pēc tam atstāstot. 

Dzirdams, kā audio ierakstā kungs pastāstīja, ka Porziņģis ar draugiem nedēļās nogalē apmeklējis jauno Liepājas klubu "Cukurfabrik'". Izklaides vietā atradusies cita kompānija, ko vietējie dēvē par "Karostas bandu". Kluba apsardze šai kompānijai palūgusi atstāt izklaides vietas telpas, taču šie cilvēki, spriežot pēc vietējā iedzīvotāja stāstītā, palikuši gaidīt pie kluba ieejas, lai pēc apsarga darba laika beigām ar viņu izrēķinātos.

Brīdī, kad Porziņģis ar saviem draugiem devies ārā no kluba telpām, izcēlies konflikts starp viņiem un iepriekšminēto kompāniju. 

Kā zina teikt vietējais iedzīvotājs, konflikta rezultātā Porziņģim esot pārsista acs un lauzta roka. Tiesa, šo versiju neapstiprina pats Porziņģis, kurš ar audio ieraksta starpniecību pastāstīja, ka roku tikai "mazliet sačakarējis". 

Vienam no basketbolista draugiem esot apstājusies sirdsdarbība, tomēr viņam veiksmīgi sniegta pirmā palīdzība. Vēl kāds Porziņģa draugs saņēmis sitienu ar ar metāla krēslu. 

Pēc iedzīvotāja teiktā, pie kluba ieejas pavēries drūms skats - bruģis bijis notraipīts ar asinīm. 

Pilsētā izskanējušas runas, ka "Karostas bandas" līderis pērn vasarā kādā pludmales barā esot sadūris vīrieti. 

Video: Kristaps Porziņģis iekuļas konfliktā

Redaktors iesaka
Nepalaid garām