Valtera Frīdenberga līgava Kristīne pēc mīļotā nāves pamazām atsāks strādāt (1)

Apollo.lv
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Pērnā gada 17. oktobrī pēc ilgstošas cīņas ar vēzi apstājās tautā mīlētā mūziķa un TV personības Valtera Frīdenberga sirds. Viņš bija tikai 30 gadus vecs un, neskatoties uz smago slimību, kala nākotnes plānos un grasījās apprecēt savu mīļoto – Kristīni Paegli. Intervijā žurnālam "Privātā Dzīve" Kristīne pastāstīja, ar ko nodarbojas šobrīd. 

Kā stāsta Paegle, viņa koordinējusi mūziķus labdarības koncertā "Vienoti par iespēju", kura ienākumi tiek ziedoti onkoloģijas slimniekiem. 

"Nākamgad to darīšu nopietnāk, bet tagad vēl pāragri… Vienmēr esmu darbojusies viesmīlības jomā. Tā kā man ļoti patīk strādāt ar cilvēkiem, tad agrāk esmu strādājusi par pasākumu rīkotāja asistenti," stāsta Valtera mīļotā.

Kristīne intervijā neslēpa, ka pastāvīgu darbu pagaidām nav sameklējusi, jo vēl grūti atgūties pēc mīļotā cilvēka zaudējuma. "Taču man ir plāns, ka vasarā strādāšu viesmīlības jomā."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kikii (@kr_tiine) on

Jau vēstīts, ka Frīdenbergs mira 2018. gada 17. oktobrī pēc ilgas cīņas ar vēzi.

Tautā iemīļotais mūziķis 2018. gada maija beigās atgriezās no Šaritē klīnikas Vācijas galvaspilsētā Berlīnē, kur turpināja cīņu ar vēzi, kam Latvijā pieejamās ārstēšanas metodes izrādījās neefektīvas.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu