"Arsenal" UEFA Eiropas līgas fināla rīkošanu Azerbaidžānā uzskata par nepieņemamu

Londonas "Arsenal" futbolisti

FOTO: EPA/Scanpix

Anglijas premjerlīgas futbola klubs Londonas "Arsenal" UEFA Eiropas līgas finālspēles izvēles norises vietu uzskata par nepieņemamu, jo saņemtas neskaitāmas sūdzības no faniem par apgrūtinātām nokļūšanas iespējām Azerbaidžānas galvaspilsētā un ierobežotu biļešu skaitu.

UEFA Eiropas līgas fināls starp Londonas titulētajiem klubiem "Arsenal" un "Chelsea" paredzēts 29.maijā Baku.

Abas komandas kopā saņēmušas vien 6000 biļetes faniem lielajā 68 000 vietu ietilpīgajā Baku Olimpiskajā stadionā. Anglijas futbola faniem jāmēro aptuveni 4000 kilometri līdz finālspēles vietai.

"Arsenal" paziņojumā teikts, ka nav zināms cik no 6000 faniem galā nonāks, ņemot vērā apgrūtinājumus ar nonākšanu gala mērķī.

"Mums ir 45 tūkstoši sezonas abonementu īpašnieki. Tas nebūtu godīgi, ka fani nespēj vērot fināla spēli, tikai dēļ grūtībām ar nonākšanu norises vietā un tāpēc, ka UEFA tā izvēlējās. Turpmāk nedrīkst neņemt vērā atbalstītāju vajadzības un loģistikas iespējas šādos lielos pasākumos. Šādi gadījumi nedrīkst atkārtoties," teikts "Arsenal" vadības paziņojumā.

UEFA komisija Baku izvēlējās pa Eiropas līgas čempionāta norises vietu 2017.gadā, izkonkurējot Turcijas pilsētu Stambulu un Spānijas pilsētu Sevilju.

Pērn Eiropas līgas fināls notika Francija pilsētā Lionā starp Marseļas "Olympique" un Madrides "Atletico", un tajā uzvaru izcīnīja Spānijas klubs.

2019./2020.gada sezonā fināls notiks Polijas pilsētā Gdaņskā.

Uz augšu