Tiek apzināti pretendenti uz "Rīgas satiksmes" padomes locekļu amatiem

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Rīgas domes veidotā komisija šodien, 17. maijā, sāks izvērtēt pretendentus SIA "Rīgas satiksme" padomes locekļu amatiem, aģentūrai LETA pastāstīja personāla atlases kompānijas "Arista Executive Search Latvia" pārstāve Iluta Gaile.

Kopumā amatu konkursā pieteicās 64 pretendenti, no kuriem otrajā kārtā iekļuva 41. Savukārt trešajā kārtā atlasīti 19 pretendenti, ar kuriem komisija veiks padziļinātas intervijas.

Komisijā ir iekļauti vairāku Rīgas domes Īpašuma departamenta pārvalžu darbinieki, bet to vada Juridiskās pārvaldes priekšnieks Jānis Liepiņš.

Kā ziņots, konkursa mērķis ir atrast piecus "Rīgas satiksmes" padomes locekļus. Mēneša atalgojums padomes locekļiem tiek solīts 1656 līdz 1841 eiro apmērā.

Padomes pienākumi būs apstiprināt vidēja termiņa darbības stratēģiju un kārtējā gada budžetu, ievēlēt valdes priekšsēdētāju un valdes locekļus, kā arī pastāvīgi uzraudzīt, lai kapitālsabiedrības lietas tiktu kārtotas saskaņā ar normatīvo aktu, kapitālsabiedrības statūtu, kapitālsabiedrības dalībnieku sapulces lēmumu prasībām.

Tāpat padomei tiks uzticēts pārstāvēt kapitālsabiedrību tiesā visās kapitālsabiedrības celtajās prasībās pret valdes locekļiem un valdes locekļu celtajās prasībās pret kapitālsabiedrību, izskatīt kapitālsabiedrības gada pārskatu, valdes ziņojumu un valdes priekšlikumus par peļņas izlietošanu, apstiprināt darījuma slēgšanu starp kapitālsabiedrību un valdes locekli vai revidentu, kā arī veikt citus pienākumus.

Uz augšu