"Mūsdienās spēlētājiem apkārt ir daudz skaudīgu cilvēku!" Bārklijs par Porziņģa skandālu

FOTO: Sintija Zandersone/LETA

Leģendārais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājs Čārlzs Bārklijs uzskata, ka Kristaps Porziņģis un slovēnis Luka Dončičs nākamajos 10 gados varētu kļūt par labāko duetu visā līgā, kā arī komentēja Porziņģa skandalozo kautiņa atgadījumu

Bārklijs viesojās "ESPN Dallas" radio šovā, kurā viņš pauda savu viedokli par NBA klubu Dalasas "Mavericks". Leģendārais basketbolists norādīja, ka viņš šobrīd nevar iedomāties duetu, kas nākamajos 10 gados būtu labāks par Porziņģi un Dončiču.

"Man patīk "Mavericks" izredzes ar Dončiču un Porziņģi. Domāju, ka vajadzīgs vēl viens labs spēlētājs, kā arī daži otrā plāna spēlētāji," sacīja Bārklijs.

Ziemeļamerikas medijos jau vairākkārt baumots, ka "Mavericks" šovasar brīvo aģentu tirgū centīsies piesaistīt kādu NBA zvaigzni, kas kopā ar Porziņģi un Dončiču varētu izveidot spēcīgu trio.

"Mēs visi zinām, ka Dončičs gan jau tiks atzīts par NBA gada debitantu. Viņš ir to pelnījis. Man patiešām patīk, ko Marks Kjūbans ir paveicis. Iegūstot šos divus jaunos talantus, Dalasas organizācija paveikusi ļoti labu darbu," teica NBA leģenda.

Pēdējā laikā Porziņģis iepinies nepatikšanās, kas grauj viņa publisko tēlu - apsūdzība izvarošanā un kautiņš. 

Bārklijs cer, ka Porziņģis atveseļosies, atgriezīsies laukumā un aizvadīs spožu basketbolista karjeru.

"Laiki ir mainījušies. Mūsdienās spēlētājiem apkārt ir daudz dusmīgu un skaudīgu cilvēku. Nekas labs nevar notikt, Porziņģim kaujoties. Man patīk šis puisis. Ceru, ka viņš atveseļosies un būs lielisks spēlētājs," teica Barklijs.

Viņš vēl piebilda, ka sporta zvaigznēm slavas un lielā atalgojuma dēļ allaž pastāv risks iekulties nepatikšanās, turklāt mūsdienās to veicina sociālie mediji.

Uz augšu